#2018-07-16 08:07:37 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Moje nowe mieszkanko zaaranżowałam w surowym stylu, gdyż we wcześniejszym miejscu zamieszkania przesadnie otoczyłam się rzeczami i nie posiadałam odpowiedniej ilości przestrzeni dla samej siebie. Do wysokich pokoi świetnie nadają się lampy loftowe, wykonane przede wszystkim z metalu oraz szkła. Tego typu żyrandole są od jakiegoś czasu bardzo popularne. Można je nabyć m.in. w sklepie internetowym EVOLUTION HOME. Galeria posiada w sprzedaży również innego rodzaju żyrandole, a także zwierciadła i obrazy przestrzenne.
#2018-07-16 09:08:37 

Stokrotk4

Użytkownik

Mnie fascynują konwencjonalne elementy dekoracji mieszkania, gdyż są wypróbowane i uniwersalne. Podobają mi się sprawdzone żarówki dekoracyjne, które dodają pokojom klimatu, czego nie można powiedzieć o współczesnych świetlówkach. Żarówki tradycyjne wspaniale komponują się z wiszącymi lampami vintage, które można rozmieścić zarówno w domach, jak i pomieszczeniach biurowych. Lampy typu loft pełnią funkcję użytkową, jak i ozdobną. Wyróżnia je w szczególności minimalistyczna konstrukcja, a także kolor czerni oraz chromu.
#2018-07-16 10:55:59 

Kolporter

Użytkownik

Ja wprowadziłem do mojego domu elementy konwencji vintage, która harmonizuje szczególnie z pomieszczeniami urządzonymi w klimacie dawnych epok. W Internecie zdołałem nabyć wiszące lampy vintage, które przyciągają wzrok wszystkich gości. Zainteresowały mnie też dekoracyjne lampy kuchenne wiszące, jakie zostały wyprodukowane na bazie lekkich, a jednocześnie bardzo mocnych surowców, co daje gwarancję wieloletniego użytkowania. W Internecie da się znaleźć lampy w rozmaitych cenach oraz kolorach, mniej lub bardziej dekoracyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015