#2017-10-16 23:51:35 

FranekJ

Użytkownik

Do tej pory pracowałem w innej firmie w dziale SEO, ale powiedzmy, że moja dotychczasowa firma nie interesowała się rozwojem pracowników, nie mówiąc o tym, żebyśm pracowali za jakieś ludzkie pieniądze w stosunku do tego, co tam odwalaliśmy. Teraz znalazłem w Poznaniu gloszenie, że podobno właśnie ta agencja rekrutuje właśnie speców od SEO. Gdzieś znalazłem kilka różnych, sprzecznych opinii, dlatego wolałem się dpytać tutaj. Jak to jest z GT?
#2017-10-17 00:21:03 

Gumiak

Użytkownik

Te negatywne opinie to chyba od jakichś frustratów, bo ja na przykład współpracuję z nimi jako copywriter i powiem tak – jeśli robisz, co do Ciebie należy, jesteś terminowy – docenią to i możesz liczyć na dobre warunki i niezłą płacę. Spodziewam się, że jako spec od SEO możesz na pewno będzie jeszcze lepiej;)
#2017-10-17 01:36:31 

FranekJ

Użytkownik

A jak wygląda sama atmosfera w biurze? Ktoś pracował u nich stacjonarnie?
#2017-10-17 02:41:25 

Luźna

Użytkownik

Ja miałam okazję u nich pracować przez dwa lata. Powiem tak – z ludźmi w biurze, tam w Poznaniu, współpracuje się świetnie! Nie ma jakiejś specjalnej spiny. Wiadomo, trzeba pracować, ale to jak wszędzie, w końcu to nie wakacje. Najważniejsze jest to, że między ludźmi jest bardzo fajna atmosfera. Co i rusz jakieś ciasta i cuksy na kuchni z różnych okazji :)
#2017-10-17 05:01:14 

DeserZKremem

Użytkownik

Ja też właśnie słyszałam o TENSE opinie, które zachęcają do pracy w tym miejscu. Myślałam, czy by do nich nie aplikować, bo pracowałam wczesniej w jednej firmie jako specjalistka od social mediów. Jaoś nie mogłam się dogadać z tamtejszym zespołem, szefostwo też… miało raczej olewający stosunek do swoich pracowników. A tam właśnie podobno inwestują w rozwój pracowników.
#2017-10-17 07:13:20 

DobryDuch

Użytkownik

Zdecydowanie, jeśli ktoś myśli, żeby sprawdzić, jak działa Grupa TENSE praca tam będzie świetnym etapem w życiu. Ja z żalem się rozstawałem z tą firmą, ale niestety, sytuacja mnie wyrzuciła poza granice nasego kraju. Bardzo dobrze jednak wspominam ten czas i kazdemu polecam.
#2017-10-17 08:23:32 

DobryDuch

Użytkownik

Zdecydowanie! Zresztą, złóż aplikację i sam sprawdź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015