#2017-09-28 23:39:55 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Witam, ostatnio duzo dobrego słyszę od koleżanek w pracy o kosmetykach w 100% naturalnych, podobno działają cuda. Z tym, że ja jestem już po czterdziestce a one przed trzydziestką. Stąd moje pytanie czy warto inwestować w kosmetyki naturalne i jakie byście mogły ewentualnie polecić na ujędrnienie skóry twarzy?
#2017-09-29 02:06:29 

Zakopana

Użytkownik

Moim zdaniem kosmetyki naturalne pomagają w każdym wieku. Ja już dawno zrezygnowała z chemii, kolagenów silikonów itp. tylko długoterminowo mogą zaszkodzić gdyż rozleniwiają skórę, która po pewnym czasie przestaje sama pracować. Używam tylko kosmetyków naturalnych i past bez fluoru, można zauważyć różnicę a mam już ponad trzydzieści lat.
#2017-09-29 05:04:23 

Xtrex

Użytkownik

Moja żona korzysta z przepisów dostępnych w internecie i sama robi kosmetyki z tego co mamy w lodówce, czasem podbiera nawet piwo na płukankę do włosów.
#2017-09-29 07:38:43 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Ja nie mam niestety czasu żeby się bawić w homemadekosmetykowe, myślałam o czymś gotowym do kupienia, może jakieś marki, sklepy z takimi kosmetykami?
#2017-09-29 08:04:31 

NiebieskaKartka

Użytkownik

O tak natura to dobrodziejstwo dla duszy i ciała, a naturalne kosmetyki do twarzy zwłaszcza. Sama jestem w średnim wieku, pracuję na kierowniczym stanowisku i nie mam na nic czasu, a czas nie wiadomo gdzie ucieka, tylko skóra traci z wiekiem i jędrność i blask. Kosmetyki kupuję przez internet z dostawą do domu. Do pielęgnacji skóry twarzy mogę polecić ci kosmetyki z tej strony https://www.spadomowe.pl/twarz-c-30.html, ja wręcz nie mogę się obyć bez hydrolatu z czystka, wspaniale rozjaśnia przebarwienia powstające z wiekiem i wygładza drobne zmarszczki. Może znajdziesz coś dla siebie.
#2017-09-29 09:44:40 

EntuzjazmONA

Użytkownik

dziękuję za link, o coś takiego mi chodziło :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015