#2016-12-11 22:20:26 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Hej! Czy ktoś mógłby na podstawie własnych doświadczeń napisać o ile szybciej chudnie się stosując suplementy diety niż gdyby się ich nie brało w ogóle? Słyszałam sporo pozytywnych jak i negatywnych opinii na temat skutecznosci takich srodków, a ze chcialabymsprobowac to musze wiecejsie dowiedzieć :). Licze na wasze odpowiedzi :)
#2016-12-11 22:32:04 

Przerwa

Użytkownik

Zalezy o jakich suplementach mowa. Ja uzywalam tego: https://www.aptekagemini.pl/olimp-therm-line-forte-60-kapsulek.html i jestem bardzo zadowolona. To jeden ze skuteczniej-szych a zarazem najbezpieczniejszych leków dostepnych na rynku który działa szybko i bez zadnych efektów ubocznych. Zdecydowałam się na niego po konsultacjach z lekarzem bo juzmialam dosyć swojego wygladu. Spacer do sklepu juzpowodowal ze sie pociłam, koszulka mokra, wlosy-przyklapniete no masakra jednym slowem. Mam nadzieje ze to Ci pomoze, pozdrawiam.
#2016-12-12 01:25:05 

Chmurka

Użytkownik

Przez jakis czas bralam te tabletki i nie mogepowiedzieczlegoslowa bo po prostu widać jak działają. Ponadto sylwetka się modeluje, centymetry gdzies uciekają.. Takiego leku szukałam bo jestem przedstawicielką handlową i nie mam czasu na diety, ćwiczenia itd. A tak nawiasem na przyklapniete włosy polecam batiste. Niedrogi, suchy szampon który wygodnie się nakłada a włosy są odświeżone jakby zostały dopiero co porządnie umyte. Sprawdzone podczas podrózy po calej Polsce :)
#2016-12-12 03:29:50 

SkarbNarodu

Użytkownik

Suchy szampon? Celem mycia głowy jest przede wszystkim higiena – włosy mają być czyste tak jak skóra, wiec takie srodkipoprawiajace jedynie wyglad fryzury do niczego sie nie nadaja.
#2016-12-12 05:58:25 

Chmurka

Użytkownik

Suchy szampon czyści głowę usuwając sebum, poza tym unosi włosy i usuwa przykry zapach. Głowa jest tak jak po myciu nie tylko wizualnie ale takze pod wzgledem higienicznym. Dla mnie to bardzo wygodna rzecz bo nie zawsze mam czas umycglowe przed spotkaniem z klientami a wygla-dacjakosc trzeba.
#2016-12-12 06:59:00 

SkarbNarodu

Użytkownik

Raz na jakis czas uzyc takiego specyfiku to spoko ale nie bez przerwy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015