#2017-06-29 23:27:52 

DobryDuch

Użytkownik

Cześć! Czy na okna dachowe można zaczepiać moskitiery? Jeśli tak to w jaki sposób i czym przytwierdzić żeby wiatr jej nie zabrał? Będę wdzieczny za jakąkolwiek pomoc bo przeszukałem już sporo tematów ale nikt w porządny sposób nie rozwiązał tego problemu. Pozdrawiam.
#2017-06-30 01:36:06 

FranekJ

Użytkownik

U mnie w domu wszystkie moskitiery są zaczepiane na rzep i bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Nic się nie odczepia, nawet jak wieje mocny wiatr. Fakt że dachowych okien nie mam ale czy to naprawdę aż tak zmienia stan rzeczy? Spróbuj ewentualnie coś pozmieniasz w trakcie, może przykleisz czym innym czy coś. Kombinuj.
#2017-06-30 03:05:13 

JaGrażyna

Użytkownik

Albo coś się robi raz a dobrze albo wcale. Są dostępne specjalne moskitiery na okna dachowe które trzymają się znakomicie nawet kiedy jest silny napór wiatru no i nie przeszkadzają w otwieraniu okna. Sprawdź tutaj - http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html. Sama mam taką bo oprócz odpowiednio gęstej siatki nie psuje widoku i pozwala cieszyć się wszystkimi walorami okna dachowego, pzdr.
#2017-06-30 05:20:10 

Kolporter

Użytkownik

Hej, sory za zmianę tematu ale czy moskitiery na drzwi też tam dostane? Chodzi mi o takie typowo drzwiowe żeby się dobrze trzymały i nie rozleciały jak się bedzie wchodzic i wychodzic. Co do moskitier na okna to póki co mam można powiedzieć samoróbki, bo kupiłem oddzielnie siatkę, oddzielnie rzepy i jakoś to się kupy trzyma chociaż czasem faktycznie owady wlatują do środka. Da się coś z tym zrobić? Dzięki.
#2017-06-30 06:18:22 

JaGrażyna

Użytkownik

Pewnie że się da – wymienić. Zwyczajne moskitiery okienne też można tam dostać a do tego w dobrej cenie. Takie samoróbki jak opisujesz nigdy nie beda dobrze izolować bo komary potrafią godzinami siedzieć na siatkach i siłą rzeczy predzej czy później znajdą luki. Nie ma innej opcji. Jeśli chodzi o drzwi to na twoim miejscu też kupowałabym specjalne do tego celu bo masz wtedy pewność że nic się nie rozpadnie i nie podrze podczas codziennego korzystania z drzwi, proszę: http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi te powinny być dobre. W razie pytań pisz śmiało, pozdrawiam.
#2017-06-30 07:53:59 

Kolporter

Użytkownik

Bardzo dziękuję za odpowiedź, drzwiową kupie na pewno ale zastanawiam się czy jakoś nie połatać tych okiennych. Może po prostu kupię kolejną siatkę i założe na ta ktora juz jest? Podwójna warstwa powinna pomóc. Co myślisz?
#2017-06-30 09:46:29 

JaGrażyna

Użytkownik

Ja bym tak nie robiła bo już zupełnie nic nie zobaczysz przez okna. Kup nowe zestawy, nie kosztują dużo a naprawdę zobaczysz róznicę. Oprócz tego że widok przez okna będzie ładniejszy i prezencja domu skorzysta to i owady nie dostaną się do środka.
#2017-06-30 10:48:20 

DobryDuch

Użytkownik

Trochę spóźnione ale szczere podziękowania za moskitiery dachowe. Rzeczywiście wybór bardzo dobry, bo nic już nie wlatuje mi do środka, a w pomieszczeniach jest tak jasno jak przedtem. Dzięki raz jeszcze i wszystkiego dobrego.
#2017-06-30 13:44:35 

JaGrażyna

Użytkownik

Nie ma za co, cieszę się że mogłam coś podpowiedzieć. Trochę już z tymi komarami walcze bo jestem mocno uczulona i musiałam dobrze zaizolować dom także coś tam wiem o moskitierach :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015