#2017-02-24 03:26:34 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Witam. Szukam estetycznych, starannie wykonanych tabliczek informacyjnych do mojego biura, najlepiej z metalu. Czy orientujecie się, gdzie można zamówić tego typu produkty?
#2017-02-24 05:24:01 

Gumiak

Użytkownik

Ja niedawno znalazłem metalowe tabliczki na zamówienie na stronie internetowej https://www.eurograver.com/zamowienia/. Oferująca je agencja wykonuje je w krótkim czasie, według projektu zamówionego przez zleceniodawcę. Na drzwiach mojej firmy prezentują się świetnie, gdyż są solidnie zrobione i eleganckie.
#2017-02-24 07:39:36 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Dziękuję za link. Chetnie skorzystam z oferty tej firmy, bo wydaje mi się ona rzeczywiście interesująca. A jak przedstawiają się ceny proponowane przez tą firmę?
#2017-02-24 08:12:52 

Gumiak

Użytkownik

W tej sprawie najlepiej skontaktować się z przedstawicielami tej firmy drogą mailową. Ja tak zrobiłem i jeszcze tego samego dnia otrzymałem od nich maila ze szczegółową wyceną planowanej produkcji metalowych tabliczek. W mailu był również podany przybliżony termin realizacji zamówienia. Wycena, jak i termin jak najbardziej mi odpowiadały, dlatego też zdecydowałem się złożyć u nich zamówienie. Cena za Twoje zamówienia może być nieco inna, ale sądzę, że też nie będzie wygórowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015