#2017-02-22 02:48:35

SkarbNarodu

Skąd: Szczecin

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać, czy ktoś z was zna jakąś dobrą firmę która organizuje szkolenia, warsztaty z pierwszej pomocy? Najlepiej takie kursy dokształcające itp.? bo jednak od dłuższego czasu myślę o tym, czy nie wziąć udział w takim kursie… znalazłoby się trochę moich znajomych którzy też by chcieli przystąpić do takiego kursu. Jednak jak dla mnie to jest mega przy-datne i bardzo wiele można się nauczyć.. szczególnie, że takie umiejętności potem przewijają się w życiu ;) także proszę was o jakieś rekomendacje i ogólnie o namiary na dobrą firmę ;) z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-02-22 05:44:45

DobryDuch

Skąd: Antoniewo

Jeśli chodzi o firmę tego typu to polecam Life Support.. to znakomita firma, która naprawdę zna się na rzeczy i organizuje różne szkolenia, czy oferuje zabezpieczenie medyczne. Kiedyś byłem na ich szkoleniu i bardzo dobrze wszystko omówili i szybko można było się nauczyć wszystkiego ;) także naprawdę bardzo polecam!
#2017-02-22 06:55:35

Stokrotk4

Skąd:

Potwierdzam! Oto kontakt do tej firmy http://uczymy-ratowac.pl/kontakt/ bo też korzystałam z ich usług i same superlatywy mogę napisać. Szybko się nauczyłam ze znajomymi wszystkich umiejętności potrzebnych by komuć udzielić pierwszej pomocy, czy odpowiednio zabezpieczyć poszkodowanego.. bardzo takie coś się przydaje w życiu!
#2017-02-22 07:35:52

Tranios

Skąd: Kraków

Fajna ta firma i widzę, że faktycznie oferują zabezpiecznie medyczne: http://uczymy-ratowac.pl/zabezpieczenie-medyczne/ to jest akurat super sprawa, bo u nas w firmie często organizujemy spotkania dla licznych grup i jednak dobrze, żeby był ktoś taki, kto odpowiednio za-bezpieczy grupę i zadba o ich zdrowie itp. w moim odczuciu wiele osób bagatelizuje znaczenie pierwszej pomocy, a to jednak coś, co może uratować komuś życie i zminimalizować efekty wy-padku itp.
#2017-02-22 08:54:37

DeserZKremem

Skąd: Pasłęk

Dokładnie! Pierwsza pomoc powinna być obowiązkowa i jednak każdy powinien odświeżać swoje umiejętności.. bo jednak z czasem się zapomina..