#2017-02-16 00:51:19 

Gumiak

Użytkownik

Moi drodzy, choć moja firma jest młoda, to muszę powiedzieć, że cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku. Tak dużym, że aż się pojawił pewien problem i to nie z podażą. Sęk w tym, że do tej pory dawaliśmy radę dowozić mniejszymi pojazdami nasze produkty doz ainteresowanych, a teraz jeden klient zamówił naprawdę duży ładunek, nawet nie na poziom dostawczaka, a na tira i nie wiem, co zrobić… powiem szczerze, że mimo powodzenia, to cały czas inwestujemy w produkcję, zamiast w logistykę, przez co nie mamy żadnych większych pojazdów, o kierowcy nie wspominając. Sam teraz nie wiem, czy na siłe kupić używanego tira i znaleźć jakiegoś kierowcę?
#2017-02-16 02:15:02 

DobryDuch

Użytkownik

Coś Ty, z byka spadł? Jak będziesz teraz na gwałt kupował tira, to Ci wcisną jakiś szmelc, a kierowca może się okazać albo drogi, albo niekompetentny, takie jest moje zdanie. Dużo lepiej po prostu podzielić na mniejsze partie to, co masz do przewiezienia, albo po prostu zainwestować w swoją logistykę w firmie… tak to jest, jak się nie rozwija przedsiębirstwa symetrycznie, to później tkie problemy występują.
#2017-02-16 04:29:49 

Gumiak

Użytkownik

Ten pierwszy problem odpada – całą flotę by mi to zajęło, a przecież inni klienci też czekają! Drugi… no wkońcu chyba trzeba będzie zainwestować w jakieś większe samochody…
#2017-02-16 06:20:54 

Kolporter

Użytkownik

A ja się z kolegą nie zgodzę, bo to też mi się wydaje bez sensu. Mniejsze firmy, jeśli nie dysponują własnym zabezpieczeniem logistycznym, mają dużo ciekawsze rozwiązanie, niż inwestowanie w tak naprawdę kosztowne w utrzymaniu samochody ciężarowe. Zresztą, jak sam widzisz, pierwsze takie zlecenie (nie wiem, jak długo działacie, ale zakładam, że choć firma młoda, to i tak już jaikiś czas).
#2017-02-16 07:19:55 

Gumiak

Użytkownik

to może powiesz, o jakie to rozwiązanie chodzi?
#2017-02-16 08:24:29 

Kolporter

Użytkownik

A tak, jasne ;) Chodziło mi o tak naprawdę skorzystaniez usług firmy transportowej. Dystrybucją na naszym rynku zajmuje się m.in. ta firma http://www.tirsped.com.pl/dystrybucja. Mają szerokie, wieloletnie doświadczenie, przewozili już różne produkty, nawet te uchodzące za niebezpieczne. Więc spróbuj u nich. No i ceny mają dobre, a myślę, że to dla Ciebie ważne ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015