#2017-02-10 01:51:12 

Luźna

Użytkownik

Witam! Od dłuższego czasu mam takie jakby „napady” biegunki... Kilka razy dziennie leje sie ze mnie”żółta woda” i tak już drugi miesiąc. Przy tym nie mam żadnych innych objawów, żadnych omdleń, bólu brzucha, wypadania włosów, schudłam troszeczkę, ale nie jakoś strasznie dużo... byłam u lekarza, kazali zrobić badanie kału, krwi itp., alee wszystko niby jest OK. Nie wiem juz co mam robić. Czy ktoś z Was miał kiedyś podobnie???
#2017-02-10 02:15:23 

DeserZKremem

Użytkownik

Może to zła dieta? Zbyt tłuste rzeczy? Przerzuć się na warzywka, gotowane jedzenie. A może jeztes uczulona na gluten? Wiem, ze to ostatnio oklepany temat z tym glutenem, ale moze jednak? Naprawde sa osoby, ktore sa na niego uczulone.
#2017-02-10 04:12:30 

Przerwa

Użytkownik

Może też Ci brakować tych dobrych bakterii w przewodzie pokarmowym, jedz jogurty, a jesli nie pomoga to popros w aptece o polecenie jakiegos dobrego probiotyku. Już 10 dni to przewlekła biegunka! Biegunki strasznie wyniszczaja organizm i metabolizm.Rób dalej badania, ktoś musi postawic diagnoze, bo sie wykończysz, Dziewczyno!
#2017-02-10 06:17:06 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Na stronie: http://www.proctogin.pl/pl/porady/leczenie-przewleklej-biegunki/ znajdziesz chyba wszystkie onformacje na temat przewlekłych biegunek, poczytaj sobie i zgłoś się do dobrego lekarza, koniecznie.
#2017-02-10 08:00:39 

JaGrażyna

Użytkownik

Umów się w tym Proctogin-Centrum Miednicy Mniejszej. Centrum specjalistyczne w Poznaniu, z bardzo dobrymi specjalistami i dobrymi opiniami. Może wreszcie tam zdiagnozują Twój przypadek. Moja babcia udała się tam, gdy miała poważne problemy z jelitami i szybko uzyskała odpowiednią pomoc medyczną. Zdrówka!!!
#2017-02-10 08:26:23 

Luźna

Użytkownik

ardzo dziekuje za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015