#2016-11-17 01:14:44 

FranekJ

Użytkownik

Od niedawna mieszkam w Poznaniu i właśnie zacząłem szukac tutaj pracy. Chodzi mi o cos w miare ambitnego, najlepiej z branży IT. Mam odpowiednie wykształcenie w tym kierunku, tylko nie mam doswiadczenia i z tym może być problem. Doświadczenie jest zawsze mile widziane, nieraz wręcz wymagane, tak więc nie wiem, czy od razu znajde coś w moim zawodzie. A wy wiecie, czy w Poznaniu łatwo czy trudno znaleźć dobrą pracę?
#2016-11-17 04:13:49 

Gumiak

Użytkownik

Różnie bywa. Jak się dobrze poszuka, to można znaleść coś, co w danej chwili jest dla poszukującego najlepszym rozwiązaniem. Tobie polecam staż w jakiejś firmie z branży IT, bo przyda Ci się, żebyś się wdrożył w temat. Jeśli uważasz, że staż jest jednak zbyt mało płatny, to możesz poszukac też pracy w innych branżach, np. w obsłudze klienta, bo w tej dziedzinie jest dość łatwo o pracę. No a jak już będziesz mieć jakieś zatrudnienie, to możesz wtedy na spokojnie szukać czegoś, co będzie bardziej odpowiadało Twoim oczekiwaniom. W poszukiwaniach na pewno pomoże Ci sprawdzony portal pracy Wielkopolska to region, z którego zazwyczaj pochodzi sporo ofert pracy.
#2016-11-17 06:27:04 

Luźna

Użytkownik

no mnie bardzo pomógł dobry portal pracy Poznań okazał się być miejscem, w którym wybór ofert był całkiem duży. co ważne, dzięki profesjonalnej wyszukiwarce znajdującej się na portalu mogłam wybrac tylko te branże, które mnie interesowały. po zaznaczeniu wybranych branż ukazywały się takie ogłoszenia, które wpisywały się w moje kwalifikacje oraz zainteresowania. no i w końcu znalazłam to czego szukałam – cały etat w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie mogę realizowac się zawodowo. kazdemu bezrobotnemu, który chce znaleźć satysfakcjonująca go prace, również życzę pozytywnego zakończenia poszukiwań.
#2016-11-17 07:35:21 

FranekJ

Użytkownik

Ja też szukam pracy przez portal i już jest pierwszy odzew. Za kilka dni będę miał pierwsza rozmowę o prace i to w mojej branży IT. Nie wiem, czy mnie przyjma, bo nie mam doświadczenia, no ale jakaś szansa jest, skoro zaprosili mnie na rozmowę.
#2016-11-17 10:32:00 

Gumiak

Użytkownik

Bądź dobrej myśli. Pozytywne nastawienie i pewność siebie są ważne i mają wpływ na to, by rozmowa zakonczyła się pomyślnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015