#2016-11-17 06:56:23 

FranekJ

Użytkownik

Witam serdecznie. Firma w której pracuje będzie niedługo wystawiać się na branżowej imprezie i przypadło mi w udziale znalezienie jakichś 3-4 dziewczyn na hostessy do prezentowania produktów na naszym stoisku. Najlepiej chyba poprzez agencję to załatwić, prawda? Tak będzie przynajmniej na pewno porządnie i uczciwe. Ma ktoś doświadczenie z szukaniem hostess we Wrocławiu?
#2016-11-17 07:25:50 

Gumiak

Użytkownik

Moge z czystym sumieniem polecić Caneli. Jeśli potrzebna jest wszechstronna agencja hostess Wrocław nie ma lepszej. Już kilka razy korzystałem z usług i zawsze się spotkałem z jak najbardziej profesjonalnym podejściem, więc śmiało mówię, że nadają się na partnera biznesowego. Oferują indywidualne stawki i zatrudniają osoby z doświadczeniem zawodowym, znające języki obce itp. Pokazują, że nie tylko o wygląd takiej osoby chodzi i to mi się najbardziej spodobało chyba.
#2016-11-17 09:25:04 

FranekJ

Użytkownik

Brzmi całkiem interesująco. A wie pan może czy oni mają też jakąś filie w innych miastach? Na przykład w Krakowie? Bo skoro pan tak ich wychwala to może nawet jakaś dłuższa współpraca u nas w mieście siedzibie by się wywiązała.
#2016-11-17 09:35:05 

Gumiak

Użytkownik

A kto wie... Akurat nie korzystałem w tamtym mieście, ale na 100% mają w Krakowie hostessy, jak zresztą w innych dużych miastach Polski. Z doświadczenia nie mogę polecić konkretnie krakowskich pracowników, ale firma ta sama, więc jak dla mnie już sam ten fakt wystarczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015