#2016-09-15 01:03:21 

DobryDuch

Użytkownik

No witam :) Mam takie pytanko. Ponieważ mam w domu kilka wartościowych rzeczy, to bardzo mi zależy na tym, żeby one były odpowiednio schowane i zabezpieczone. Mam tutaj na myśli sejf. Ale nie chce, żeby to była jakaś wielka klofta, ale taki mały pokojowy sejf, który się nie rzuca bardzo w oczy, ale mi da takie poczucie, że jednak wszystko jest w porządku i mogę bezpiecznie tam sobie te wszystkie swoje rzeczy przechowywać. Znacie jakieś skuteczne rozwiązania takiej sytuacji? Ktoś ma taki sejf w ogóle?
#2016-09-15 03:57:27 

Gumiak

Użytkownik

Cześć. No taki sejf to jest bardzo dobra sprawa. U mnie w domu jest taki jeden sejf, bo też mi za-leżało na tym, żeby kilka dokumentów tam sobie schować i móc się czuć rzeczywiście bezpiecz-nie, że nic im nie grozi w jakiejś szufladzie czy innym barku. Wtedy mnie interesowały sejfy meblowe i udało mi się trafić na naprawdę świetną ofertę, z której skorzystałem. Jest taka fir-ma, która robi właśnie takie różne rzeczy z metalu jak właśnie sejfy, szafki i takie różne jeszcze ;)
#2016-09-15 04:19:42 

Zakopana

Użytkownik

A te szafki co kolega o nich mówi to gdzie można dostać ? Bo ja akurat takiej szafki do siebie potrzebuje i nie mogę nigdzie jej znaleźć. Chętnie bym się od kolegi dowiedziała, gdzie to takie cuda są dostępne
#2016-09-15 06:08:16 

Gumiak

Użytkownik

Jak chcesz szafkę, to po prostu wejdź na polskie-szafy-metalowe.pl/szafki-metalowe/ i tam będziesz mogła zobaczyć, jak one wyglądają. Sprawa jest moim zdaniem naprawdę super i jak tylko będę teraz miał jakieś większe fundusze to sobie kupię
#2016-09-15 07:59:09 

Zakopana

Użytkownik

łeee to super w takim bądź razie musze poprsotu to sobie pooglądać i mam nadzieje, ze tam mi się uda kupić Taką właśnie szafę z metalu, bo ona mi znacznie wszystko ułatwi
#2016-09-15 08:16:32 

DobryDuch

Użytkownik

Ja też tam na tą stronę wejdę spróbuję sobie poszukać tych sejfów, co o nich mówiłeś, żeby już Ciebie nie prosić o przysługę.
#2016-09-15 10:53:43 

Gumiak

Użytkownik

A to nic by się nie stało gdybyś mnie poprosił. Ja bardzo chętnie bym ten link podał i coś jeszcze poopowiadał o tych sejfach. Ale jak nie chcesz to radź se sam :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015