#2016-09-05 01:33:38 

DobryDuch

Użytkownik

Siemka wszystkim. Rozglądałem się ostatnio po internecie i szukałem jakiś fajnych promocji na domeny. Macie w tym doświadczenie i możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę? Zależy mi na dobrej obsłudze i niskiej cenie bo tych domen na pewno będzie więcej niż jedna.
#2016-09-05 01:45:02 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Akurat wiem gdzie można kupić tanie domeny com ale wysyłam ci namiary na hosting tak czy inaczej. Nie wiem jakie są aktualne promocje bo nie śledzę tego na bieżąco ale wydaje mi się że firma ogólnie ma niskie ceny więc na pewno coś u nich znajdziesz ;)
#2016-09-05 02:28:55 

Gumiak

Użytkownik

Polecam wejść na hekko.pl/promocje.html i tam zobaczyć co jest aktualnie. Hosting bardzo fajny, posiada dobre usługi w swojej ofercie, niskie ceny i dobrą obsługę która pomoże jak coś się nagle stanie ;) Wejdź na stronę i poczytaj to się dowiesz więcej.
#2016-09-05 02:42:17 

Kolporter

Użytkownik

Słyszałem o tej firmie sporo dobrego ale akurat mnie interesuje transfer domeny i chciałbym się dowiedzieć czy oni są w stanie to dla mnie zrobić? Mam zamiar kupić serwer i domenę właśnie u nich ale chciałem tez przenieść tez stronę od innego operatora.
#2016-09-05 04:32:19 

Gumiak

Użytkownik

No to w czym masz problem. Każda firma hostingowa zajmuje się też przenoszeniem domen bo to w ich interesie żebyś ty przeszedł do nich. Jak wejdziesz na stronę w zakładkę domeny to tam masz link do podstrony z transferem domen. Jeżeli będziesz miał jakiś problem to zadzwoń i się dowiedz więcej, przez telefon pomogą ci wszystko ogarnąć.
#2016-09-05 07:18:21 

JaGrażyna

Użytkownik

Akurat dzisiaj uruchomiłam testowy serwer VPS właśnie u nich na stronie. Mam zamiar zamówić taką usługę normalnie ale najpierw trzeba było sprawdzić czy to wszystko będzie działać jak należy ;)
#2016-09-05 09:02:22 

DobryDuch

Użytkownik

No akurat zaraz po tym jak napisaliście mi o tej stronie to już do nich dzwoniłem i dowiadywałem się co będzie dla mnie najlepsze. Dogadałem kilka fajnych szczegółów i nawet udało mi się ustalić fajną cenę na usługi bo wziąłem ich troszeczkę więcej ;) Dzięki wielkie za pomoc ;)
#2016-09-05 09:10:29 

Gumiak

Użytkownik

Powodzenia i nie szalej bo pamiętaj że lepiej mieć jedną dobrą stronę niż pięć słabych ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015