#2016-08-31 03:55:01 

Chmurka

Użytkownik

Witam. Męcze się od jakiegoś czasu ze swoim mezem. Mamy ogolnie problem, bo on nadużywa alkoholu. Na początku zaraz po ślubie byliśmy cały czas szczęśliwym małżeństwem. Wspolne zakupy, wyjazdy, randki, wakacje. Dobrą pracę też nam się udało znaleźć. Bardzo szczęśliwi byliśmy. Bardzo. Ale teraz wszystko się nam posypało. Wzięło i nie ma. Normalnie boje się domu wracac, bo nie wiem co danego dnia tam zobaczę po prostu. Mąż pije. A ja nie wiem co mam robić. Czy go ostawić czy się wyprowadzić czy jakoś mu pomóc? Ratujcie, bo nie wiem co mam robić :(
#2016-08-31 06:51:54 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Bardoz mi przykro, że Cię spotkało takie doświadczenie. A jak się zachowuje jak jest trzeźwy? Kłócicie się stale czy on ciągle pije? Bije Cię? Trudna to jest sytuacja, ale na pewno znajduje się jakieś dobre wyjście z tego. Głowa do góry :)
#2016-08-31 09:47:27 

Chmurka

Użytkownik

Nie nie pije stale. Ale nigdy nie wiem kiedy zacznie. Na szczęście jak jest trzeźwy to jest najlepszym mężem na świecie. Normalnie rozmawiamy i żyjemy i wszytsko jest w porządku, tylko jak mu właśnie czasem coś strzeli to nagle jest pijany i koniec. Nic się nie da zrobić. Mam nadzieję, że uda się nam jakoś jeszcze dojść do ładu. Znaczy bardziej jemu
#2016-08-31 10:33:34 

Luźna

Użytkownik

Mnie się wydaje, że po prostu musiałabyś sprawdzić ośrodek leczenia alkoholizmu, do którego by mógł iść i tam by się nim kompleksowo zajęli. Jak dla mnie innego wyjścia po prostu nie ma. Skoro jesteście szczęśliwi ze sobą i się kochacie to nie ma sensu tego zostawiać i się rozchodzić. Tak myślę, że to na niego by jeszcze mogło gorzej wpłynąć, a tak może uda się go wyleczeć
#2016-08-31 10:42:28 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Też właśnie chciałam to zaproponować i powiedzieć, żebys go wysłała na odwyk leczenie jest tera naprawdę bardzo skuteczne, więc są duże szanse na to, że jednak się uda wrócić do normalności i nie będziesz musiała się bać do domu bać wracać po pracy
#2016-08-31 11:45:17 

Chmurka

Użytkownik

Chyba nie będę miała wyjścia i po prostu rzeczywiście wyślę go na ten odwyk. Dzięki Wam dziewczyny za pomoc i wsparcie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015