#2016-08-29 18:52:20 

FranekJ

Użytkownik

Szukam dobrego wykonawcy filmow reklamowych dla mojej firmy. To raczej cykliczne obrazy, które mają wspomóc nasze działania marketingowe. Koniecznie trzeba przygotować trzy wersje językowe, więc zadanie jest dość trudno. Nie szukam amatorów pracujących w domu. Chcę nawiązać współpracę z profesjonalnym studiem, które ma już doświadczenie.
#2016-08-29 21:43:25 

Gumiak

Użytkownik

Nie dziwię Ci się. Skoro dzialasz na miedzynarodowym rynku, to i poziom reklamy powinien być międzynarodowy. Jeśli chodzi o wykonawcę to z pewnością dadzą radę w firmie grupachimera.pl, gdzie tworzą nie tylko krótkie formy reklamowe, ale też działają przy tworzeniu filmów dokumentalnych czy przyrodniczych.
#2016-08-30 00:04:19 

Luźna

Użytkownik

Mogę to potwierdzić, bo korzystam z ich uysług od wielu lat. Miałam już do czynienia z kilkoma oferentami w tej branży, ale i ceny i jakość tutaj są najlepsze. Ja też mogę brać udział w pracach przygotowawczych, więc jeszcze jeden duży plus dla nich.
#2016-08-30 02:29:15 

FranekJ

Użytkownik

Rozumiem, że tworzą od lat, to jest wiec ważna informacja, bo wtedy produkowanie idzie zupełnie inaczej i łatwiej.
#2016-08-30 04:47:23 

Luźna

Użytkownik

Zgadza się, działają już bardzo długo i obsługują wielu klientów. Kilka filmów już dla mnie zrobili i wiedz, że w żadnym z nich nie powtarzają się pomysły i rozwiązania. Ciągle dodają coś nowego, co naturalnie pasuje do całośc.
#2016-08-30 06:17:00 

Przerwa

Użytkownik

Jak ktoś od lat siedzi w produkcji krótkich filmów reklamowych to pomysły nasuwają się same. Swoją drogą to bardzo podziwiam filmowców za to, że tak mocno rozwiniętą mają wyobraźnię. Ale trzeba też przyznać, że tematyka poszczególnych filmów też jest różna.
#2016-08-30 07:15:03 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Jeśli chodzi o sprawy marketingowe to ten link grupachimera.pl/ wydaje się być pierwszy i chyba jedynym wyborem. Produkcje reklamowe w ich wykonaniu są rewelacyjne, co mogę potwierdzić i ja i moi klienci, którzy bardzo je lubią.
#2016-08-30 08:29:23 

FranekJ

Użytkownik

No to myślę, że chyba mam już wybraną ekipę filmową :) Teraz pozostaje zrobić odpowiedni materiał i czekać na pozytywne efekty sprzedażowe, które mam nadziej szybko nastapią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015