#2016-08-26 04:28:04 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Cześć wszystkim. Chciałabym założyć temat w którym moglibysmypowymieniacsiedowiadczeniamizwiaznymi z organizacja imprez integracyjnych w firmach. Według mnie najbardziej wartościowe są informacje z jakich firm korzystać, o czym koniecznie należy pamietac podczas organizacji, a jeśli organizujemy samodzielnie to jak się do tego zabrać. Oczywiscie proszę pisać o czym tylko chcecie żeby tylko był związek z tematem i wartość dla kogoś kto bedzie szukał tu odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-26 07:18:02 

Kolporter

Użytkownik

nie wiem czy to siekomus przyda ale mogeopisac swoje doswiadczenia w tej sferze. Otóż zawsze moja firma organizaowała takie imprezy samodzielnie a ze zajmuje sie poniekąd sprawami pracowników to brałem czynny udział w przygotowaniach. Szło nam różnie, efekty tez były zawsze inne niż oczekiwane ale w miare to sie kleiło. W zeszłym roku pierwszy raz skorzystaliśmy z firmy zajmującej się profesjonalną organizacją imprez integracyjnych i zauważyłem dwie rzeczy. Po pierwsze koszty zamknęły się w rekorodowo niskiej sumie, a po drugie wszyscy lepiej się bawili. Ponad to atmosfera znacznie sie poprawiła, jak nigdy. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-26 08:07:35 

Tranios

Użytkownik

Firma w której pracuję organizuje od lat 4 razy w roku imprezy integracyjne korzystając właśnie z firmy zewnętrznej. Chodze na nie z przyjemnoscia bo jest naprawde fajnie. Duzoróznych atrakcji, ciekawa atmosfera, no i mozliwosc poznania starszych i nowych pracowników z róznych stron. Najbardziej trafionym pomysłem wydaje mi sie zapewnienie konkurencji w których trzeba działać zespołowo. Chyba kazdy wie dlaczego i nie musze opisywać ;).
#2016-08-26 08:22:57 

Przerwa

Użytkownik

U mnie też organizuje firma eventowa i zawsze jest spoko. Nie mam do czego sie doczepić, wszystko gra i wyglada jak powinno. Jedyny minus to częstotliwość. Raz w roku to zdecydowanie za mało żeby podtrzymać odpowiedni poziom współpracy i zaufania wsród kadry.
#2016-08-26 09:39:02 

Tranios

Użytkownik

Raz w roku to rzeczywiscie rzadko, ale i tak lepiej niż nic. Znam firmy w których doprosić się o coś takiego graniczy z cudem a ludzie latają jak dzicy. Wymaga sie od nich wspolpracy ale w zasadzie z kim? Z kolega z boksu którego nawet nie znasz dobrze?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015