#2016-08-24 04:19:49 

Monsumek

Użytkownik

Witam wszystkich. Dostałem 2 tygodnie na koniec wakacji nadprogramowo od swojego szefa. Nie planowałem urlopu i teraz wszystko jest tak zrobione na szybko, szybko. Chciałbym gdzieś wyjechać w Polsce, do jakiegoś interesującego miejsca. Ale nie wiem za bardzo gdzie mógłbym pojechać.. może ktoś z Was może mi coś zaproponować? Jakieś fajne miejsce, gdzie można bybyło spędzić czas z rodziną. Trochę słońca jeszcze zakosztować, może poopalać się? Sam nie wiem.. liczę na Was, bo teraz to nawet głowy nie mam do zadnego planowania.
#2016-08-24 06:39:27 

Gumiak

Użytkownik

Ja często jeżdżę w takich terminach jak Ty na pola namiotowe w Ustroniu Morskim ;) Jest tam naprawdę prześwietnie. Po pierwsze, to idealne miejscówka na urlop. Można zarówno tam wypocząć, jak i spędzić przyjemnie czas wolny. Dookoła jest aquapark, kręgielnia, i liczne kawiarnie i restauracje. Do tego, naprawdę dookoła są swietne widoki i fajnych ludzi można tam poznać ;) osobiście bardzo polecam, uwielbiam tam z żoną wracać ;) Myślę, że i Tobie się to spodoba.
#2016-08-24 06:49:45 

Tranios

Użytkownik

Ja tez korzystałem z Campingu w Ustroniu Morskim i mogę potwierdzić słowa mojego poprzednika. To naprawdę super miejsce ;) ja tam wręcz idealnie wypocząłem, jeszcze niedaleko w sąsiedztwie jest park rozrywki do którego jeździłem, bo uwielbiam takie skoki adrenaliny ;) coś pięknego.. na pewno tam jeszcze wrócę ;) może jeszcze w tym roku.
#2016-08-24 08:31:34 

DobryDuch

Użytkownik

Koledzy Ci bardzo dobre rozwiązanie zaproponowali. Jedź nad morze i tam wypocznij sobie. Ustronie słynie z tego, ze można tam dobrze wypocząć. No i jak tylko pogoda dopisze to możesz być pewny, że wrócisz opalony, zadowolony i na pewno poznasz kogoś nowego. Ja sam poznałem nad morzem naprawdę wspaniałą dziewczynę.. ale niestety kontakt się urwał.
#2016-08-24 09:04:54 

Kolporter

Użytkownik

Dobry pomysł mieliście z tym, sam też jadę na wakacje i może też tam skuszę jechać ;)
#2016-08-24 09:15:43 

Przerwa

Użytkownik

Ale bym chciała pojechać na tego typu wakacje.. nawet nie wiecie jak demotywuje mnie wizja, że mam życie oparte na pracy tylko ;/
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015