#2016-08-18 02:27:39 

DobryDuch

Użytkownik

Hej, mam takie krótkie pytanie jak w temacie. Proszę tylko o opinie poparte doświadczeniem. Jakiej firmy sprzęt macie u siebie i jakiej polecacie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
#2016-08-18 04:39:00 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Jest sporo różnych producentów, ale jeżeli coś można wyróżnić to np. produkty husqvarna które mają opinie niezawodnych i trwałych. Sama mam kilka rzeczy z tej firmy u siebie i mogę potwierdzić że sprzęt ci się nie zepsuje tak nagle w ciągu kilku dni.
#2016-08-18 05:05:43 

Xtrex

Użytkownik

Korzystam z sprzętu firmy Gardena i jestem mega zadowolony. Czytałem dużo opinii w internecie zanim kupiłem i w końcu zdecydowałem się na nich. Cena jest trochę niższa niż produkty firmy o której pisała koleżanka wyżej ale mimo to jakość jest wystarczająca.
#2016-08-18 07:42:36 

Przerwa

Użytkownik

Jest jeszcze kilka dobrych firm na rynku takich jak np. McCulloch, Partner albo Fiskars. Kwestia tego co ci najlepiej leży bo charakterystyka pracy tych urządzeń też jest inna. Wysyłam link do sklepu gdzie znajdziesz takie rzeczy ale też panowie pomogą ci dobrać coś dla siebie.
#2016-08-18 08:57:29 

Winner

Użytkownik

Mimo wszystko husqvarna chyba bije wszystkich na głowę. Używałem różnego sprzętu ale ich produkty jakoś mi najbardziej leżą. Tylko wyciągasz, podłączasz i pracujesz, bez zbędnych ekscesów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015