#2016-08-11 08:17:10 

EntuzjazmONA

Użytkownik

chce aby jakis tartak przygotowal mi dobra tarcice. z jakich tartaków korzystaliście przy przecieraniu drewna?
#2016-08-11 08:31:30 

DobryDuch

Użytkownik

Jest wiele tartaków które przecieraja drewno i zrobia ci tak jak chcesz. Bo tarcice wykorzystuje się przeciez nie tylko do budowania domow ale także jak ktos chce mieć altanke w ogrodzie. A w niektórych tartakach to nawet przecieraja egzotyczne drewno ale to jednak w Polsce nie jest zbyt popularne i jest malo takich tartakow obecnie
#2016-08-11 10:00:34 

Gumiak

Użytkownik

Ja sam korzystałem z tartaku w Koninie i tu możesz przeczytac wiecej tartak-olida.pl/przecieranie-drewna.html na temat przecierania drewna. jak by cie zainteresowalo, to możesz od razu zadzwonic i dopytac o szczegóły. Tarcicy sosnowej dawniej sporo potrzebowalem. Bo mam wszystkie schody drewniane w domu a dom ma 3 poziomy i w sumie fajna sprawa ze to mobilny tartak wiec przyjada do ciebie bezpośrednio i po sprawie
#2016-08-11 10:18:50 

Xtrex

Użytkownik

w Polsce duzo jest tarcicy sosnowej, debowej, ale z kolei dab to tez drzewo które nie należy do najtańszych a tej tarcicy z egzotycznego drewna to w sumie nie jest tak popularne jka by się wydawac moglo tym bardziej ze w Polsce można znaleźć wystarczająco twarde drzewa jak dab czy buk Bo to jedne z najtwardszych drzew wiec nie ma sensu w sumie zamawiac nic egzotycznego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015