#2016-08-09 21:52:01 

Gumiak

Użytkownik

Hej wszystkim. Szukam sklepu internetowego z dobrymi cenami gdzie zamówię nowy zasobnik ciepłej wody do mieszkania. Proszę o namiary na sprawdzone sklepy. Z góry dzięki.
#2016-08-09 22:38:56 

FranekJ

Użytkownik

Nie jestem do końca pewien czy znajdziesz to na tej stronie ale wejdź sobie na e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-lazienkowe/32 . To jest sklep z takim sprzętem do instalacji wody, gazu itp. więc tam powinni mieć coś takiego. Co do ceny, nie mam pojęcia ale sklep sprawdzony z dużym doświadczeniem więc warto zobaczyć :)
#2016-08-10 00:41:03 

JaGrażyna

Użytkownik

Sklep bardzo fajny, żałuję tylko że odkryłam go tak późno. Zamawiałam tam paczki ze złączkami w bardzo fajnej cenie. Jakoś tak wyszło że brakło nam trochę rzeczy a że mieliśmy kilka dni przestoju to zamówiłam w internecie :D
#2016-08-10 01:50:31 

Luźna

Użytkownik

Zamówiłam na tej stronie prosty zasobnik cwu i jestem mega zadowolona. W domu mieliśmy taki problem że piec zamontowany w piwnicy nie dawał dobrego ciśnienia na górne kondygnacje. Znajomy hydraulik polecił nam jak to zrobić i teraz jest już cudownie :P
#2016-08-10 03:44:52 

Gumiak

Użytkownik

Ja chcę to u siebie bo sprawa wygląda tak że mamy mały piec a prawie cała rodzina chodzi się myć o podobnej porze. Zawsze było tak że po wyjściu drugiej osoby już był problem z ciepłą wodą. Chyba że macie na to jeszcze inne rozwiązanie?
#2016-08-10 05:43:24 

Winner

Użytkownik

A nie zastanawiałeś się nad zmianą pieca? Ja pierwsze co bym chyba myślał nad takim czym. No chyba że instalacja jest tak zrobiona i jest mało miejsca, wtedy zastanawiał bym się nad tym rozwiązaniem co mówisz, ale to już chyba lepiej wiesz co i jak.
#2016-08-10 08:06:15 

Gumiak

Użytkownik

No właśnie o to chodzi że piec jest w takim miejscu że instalacja nowego wiązała by się z przebudową całej instalacji. Na razie nie mam na to kasy ale i tak w planach jest wymiana pieca na dużo większy.
#2016-08-10 08:38:48 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Jeżeli chcesz to mogę dać namiary na mojego znajomego hydraulika. Gościu zna się na rzeczy i robił takie cuda w mieszkaniach że nie mam pytań. Może on był by ci w stanie pomóc? To jest magik także zrobi wszystko jak należy. Pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015