#2016-07-29 00:31:27 

FranekJ

Użytkownik

cześć Wam! Zrobiłem dziś pokaźne wyliczenia zużycia gazu w domku i wyniki zupełnie mnie nie zadowalaja. Pomimo tego że wydałem sporo kasy na ocieplenie ścian i poddasza, zużycie gazu na ogżanie domu spadło bardzo nieznacznie. Co jeszcze mogę poprawić, docieplić żeby przestać wydawać majątek na ogrzewanie? Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.
#2016-07-29 01:33:50 

Gumiak

Użytkownik

No nie zazdroszę ogrzewania gazowego. Myślę, że przede wszystkim powinieneś się skupić na dociepleniu drzwi i okiem. Często otwierane lub po prostu nieszczelne mogą zdruzgotać dobre właściwości izolacji, bo są piętą Achillesową każdego domu.
#2016-07-29 02:59:14 

DobryDuch

Użytkownik

Dokładnie tak jak napisał kolega wyżej, najważniejsze to mieć porządne i docieplone drzwi wejściowe, przez które zimne powietrze nie będzie zaciągać do mieszkania. Ja na te przykład mam u siebie wstawione drzwi Delta, takie jak tu oknabytom.pl/delta-3/ i nie mam problemu z ogrzewaniem domku.
#2016-07-29 03:58:46 

Luźna

Użytkownik

Co do drzwi to pewnie macie rację, ale jeśli chodzi o okna to słyszałam że żaluzje bardzo w tym temacie pomagają. Ale ile w tym prawdy to nie wiem, mieszkam w mieście ;)
#2016-07-29 05:00:38 

DeserZKremem

Użytkownik

Pewnie chodziło o takie ciężkie, antywłamaniowe, które podczas sinych wiatrów rzeczywiście dają spore efekty. Mieszkam nad morzem w falowcu na 9 piętrze i czasem wiatr przy mocniejszych podmuchach hulał po pokojach a jak zasunę to mam święty spokój.
#2016-07-29 06:10:24 

SkarbNarodu

Użytkownik

Z ciekawości przejrzałem ofertę tego sklepu, poleconego w którymś z postów i rzeczywiście ceny są bardzo niskie jak na tego rodzaju rzeczy. Znalazłem bardzo fajne żaluzje, które bardzo przydałyby mi sie w gabinecie, jest to ten model: oknabytom.pl/zaluzje-poziome/, wyglądają na bardzo porządne i godne uwagi. Czytałem w sieci, ze sklep ma asortyment na bardzo wysokim poziomie. A jak wy oceniacie jakość?
#2016-07-29 08:34:40 

Przerwa

Użytkownik

Możesz brać w ciemno. Już kilkakrotnie tam robię zakupy i za każdym razem jestem zadowolona. Dbają o klienta i o to by wychodził z zakupami zadowolony i do nich wracał. Stąd najwyższa jakość i najniższa cena. Pozdrawiam :)
#2016-07-29 09:29:55 

SkarbNarodu

Użytkownik

O dziękuje za recenzję :) Właśnie na takie zapewnienie liczyłem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015