#2016-07-29 01:47:22 

FranekJ

Użytkownik

Witam. Postanowiłem założyć temat ze względu na ciekawość w odniesieniu do wypożyczenia samochodu. Znajomy poszukuje dobrej wypożyczalni i tak własnie zastanawiamy się jakie są warunki specjalne na wynajęcie czegoś takiego. Możecie podzielić się własnymi spostrzeżeniami i najlepiej namiarem na dobrą wypożyczalnię najlepiej nowszych i bardziej markowych aut. Fiatom dziękujęmy.
#2016-07-29 04:28:15 

Chmurka

Użytkownik

Ale macie wymagania, fiaty też są dobre, tylko trzeba dobrze szukać. Konkretnie to zbyt szczególnych wymagań w takich miejscach nie ma. Firmy wynajmujące pojazdy osobowe zazwyczaj określają przedział wiekowy, aby wynajmujące osoby nie były zbyt młode (chodzi o doświadczenie), a także aby miały chyba prawo jazdy przez minimum rok.

#2016-07-29 06:01:50 

DobryDuch

Użytkownik

Nie wiem, nie spotkałem się z czymś takim. Nie powinno być żadnych ograniczeń wiekowych, przecież to dla nich pieniądz. Ja generalnie polecam salon firmowy wynajmujący auta w Poznaniu Ławicy. Mają fajne i przede wszystkim nowsze autka. Sam też bym nie chciał przykładowo wypożyczać fiata, który ledwo by dawał radę na autostradzie. Bez urazy, ale marka ta nie cechuje się zbyt dużą dynamicznością.

#2016-07-29 07:50:23 

Xtrex

Użytkownik

Dzień dobry. Wypożyczalnie ogólnie ustalają pewne zasady związane z ograniczeniami wiekowymi ze względu na nowoczesne samochody i zbyt szałaputnych kierowców młodocianych, którzy nie ukrywajmy, gdy tylko dostaną prawko do ręki to zaraz szpanują. To adres jednej z lepszych wypożyczalni samochodowych. Pod względem marek też powinieneś być zadowolony. Mają niemieckie marki. Sam nie lubię włoskich aut. Nie podobają mi się pod względem ergonomicznym, dynamicznym i ogólnie wizerunkowym. Wolałbym już kupić czy wypożyczyć starą bmw, niż męczyć się z fiatem.

#2016-07-29 08:13:44 

Luźna

Użytkownik

oj mężczyźni co wy macie z tymi markami. Każdy samochód jest dobry jak tylko jezdzi, mówi to wam doświadczona kobieta-kierowca, która po polskich drogach urzeduje już 10 lat. Nie ma co wybrzedzać. A kolega podał link do naprawdę dobrej wypożyczalni. Sama kiedyś korzystałam z ich usług, tzn mąż. Dojechaliśmy nad morze, gdzie spędziliśmy najlepsze wakacje życia, zupełnie nie martwiąc się o to, że nasze auto stało w garażu. Mimo problemów potrafiliśmy się odprężyć. A ceny wtedy mieli bardzo zadowalające.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015