#2016-07-18 10:55:39 

JaGrażyna

Użytkownik

Witajcie moi drodzy! ;) Chciałabym Was dzisiaj o coś zapytać.. otóż, mam pewien dylemat. Idę niedługo na wesele do swojej przyjaciółki i chcę wyglądać jak najpiękniej. Zawsze chodziłam do jednej fryzjerki, ale ostatnio zepsuła moją fryzurę i szukam teraz nowego dobrego fryzjera w Poznaniu. Zależy mi naprawdę na jakości usług, bo chcę się świetnie prezentować na ślubie przyjaciółki. Tylko teraz, jak już nei chodzę do swojej fryzjerki to nie wiem do kogo iść. Czy ktoś tutaj na forum jest z Poznania lub okolic i może mi coś doradzić? Będę wdzięczna za Waszą pomoc ;)
#2016-07-18 11:46:05 

SkarbNarodu

Użytkownik

Ja znam jednego dobrego fryzjera z Poznania, do którego zawsze chodzę jak chcę się ostrzyc albo przygotować jakąś fryzurę na daną uroczystość. Nigdy mnie nie zawiedli i wiem, że mogę na nich liczyć. Ponadto, wiele osób mi mówiło, że zaproponowana przez nich fryzura bardzo mi pasuje i mnie odmładza. Także jak dla mnie ten salon nie ma sobie równych i jak nigdy wcześniej tam nie byłaś to koniecznie musisz nadrobić i iść do nich. Zobaczysz, że nie pożałujesz.
#2016-07-18 11:59:25 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Ja od dawna korzystam z usług dobrego fryzjera damskiego w Poznaniu i cóż mogę rzecz.. bardzo jestem zawsze zadowolona. Zawsze oferują strzyżenie i stylizacje na najwyższym poziomie, można się u nich doradzić co pasuje, co powinno się zmienić itp. Kiedyś też chodziłam do innego fryzjera, ale jak trafiłam do nich to już nigdy nie pójdę do nikogo innego ;P Naprawdę.. taką jakość usług to mocno trzeba doceniać ;) Idź do nich!
#2016-07-18 13:32:38 

Stokrotk4

Użytkownik

Ja niestety nie jestem z Poznania tylko okolic i przyznam rację.. co dobry fryzjer to dobry i jednak wygląd jest bardzo ważny i nie warto chodzić do byle jakiego fryzjera, tylko trzeba iść do takiego, który faktycznie ma dobrą renomę i reputacje bo nie ryzykujemy włosami i reputacją
#2016-07-18 14:06:57 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Też się właśnie rozglądam za dobrym fryzjerem i może też się skuszę na tego.. często bywam w Poznaniu u chłopaka i może odwiedzę ten salon i sama się przekonam, jakie usługi oferuje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015