#2016-07-13 07:00:24 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Witajcie ;) Mam do Was może trochę nietypowy temat.. ale w sumie anonimowo nie wstydzę się pisać :P polecicie jakiś sklep z dobrą bielizną damską? Chętnie kupię trochę akcesoriów dla siebie i męża, bo chcemy trochę rozgrzać atmosferę i ogólnie sprawić, by było jak dawniej… teraz ciągle tylko dzieci itp. i jednak wdarła się rutyna i chcemy spróbować czegoś nowego.
#2016-07-13 09:26:59 

JaGrażyna

Użytkownik

Dobry pomysł, seksowna bielizna zawsze pomaga w takich sytuacjach ;) Jednak ja sama jej raczej nie kupowałam, bo to mój chłopak zawsze zamawia mi jakieś komplety, stroje itp.. to jego mega kręci i mnie w sumie też :P ale to jego inicjatywa i to on wychodzi z takimi pomysłami ;)
#2016-07-13 10:30:29 

Winna

Użytkownik

Ja osobiście cenię sobie wygodne clubweary ;) Idealnie się nadają do tego, by zaaranżować uwodzicielski wieczór z ukochanym.. najpierw robię smaczną kolacje, oczywiście cały czas tak prowokująca ubrana.. potem jemy a na samym końcu kończy się bardzo owocnie, że tak to ujmę :P
#2016-07-13 10:38:57 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Ja póki co testowałam do tej pory gorsety Lolitta i w sumie bardzo dobrze zadziałały :P mój mąż wręcz uwielbia jak się przebieram w tego typu ubrania i widać, że ma z tego dużą satysfakcję. Ja też nie mam nic przeciwko temu, by jednak ubierać się tak dla niego bo uważam to za bardzo dobre urozmaicenie.. ;) Każdemu się przyda od czasu do czasu.
#2016-07-13 11:08:46 

DobryDuch

Użytkownik

Ja mojej narzeczonej często kupuje seksowne halki, które naprawdę podkręcają atmosferę w sypialni. Jakoś tak się zaczęło, że raz widziałam taką bieliznę w sklepie i dała do zrozumienia, żebym jej kupił no i się zaczęło.. myślę, że oboje mamy dużą frajdę z niej ;P No może jednak ja trochę większą.. :P
#2016-07-13 12:06:36 

Luźna

Użytkownik

Według mnie, powinnaś się udać do sklepu lolitta.pl bo tam znajdziesz mega duży zestaw seksownej bielizny i kompletów ubrań, które naprawdę rozpalają fantazje i żądzę u facetów ;P wiem co mówię, bo mój mąż jest już trochę ze mną po ślubie i jak wprowadzam takie smaczki i go prowokuje to widać jak mu to odpowiada.. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015