#2016-07-11 02:11:47 

FranekJ

Użytkownik

Witam. Piszę na forum, bo nie bardzo wiem, gdzie szukać informacji z pierwszej ręki. Czy możecie mi powiedzieć, co sądzicie o usługach biur detektywistycznych? Może ktoś korzystał z takiego biura i może opisać swoje doświadczenia? Nie chcę tutaj wdawać się szczegółowo w powody, ale prawdopodobnie będę musiał skorzystać z takiego biura. Proszę o porady. Czym się ewentualnie kierować wybierając biuro? Jakie są koszta?
#2016-07-11 04:11:24 

Gumiak

Użytkownik

No cóż. Tu może być kłopot, bo dobra agencja detektywistyczna gwarantuje dyskrecję i raczej swoimi osiągnięciami na prawo i lewo się chwalić nie będzie. Można popytać wśród znajomych, ale ci też niekoniecznie się przyznają do korzystania z usług. Także kiepsko...
#2016-07-11 06:03:13 

DobryDuch

Użytkownik

Bez przesady. Najlepiej umówić się na wstępne spotkanie z wybranym biurem, poprosić o referencje, opis doświadczenia pracowników, wypytać jak długo biuro działa itd. To już powinno trochę rozjaśnić sprawę. Poza tym brak opinii o firmie to wcale nie jest zły znak, bo klienci głównie piszą wtedy, gdy są niezadowoleni, więc gdyby firma miała negatywną opinię, to na pewno w Internecie by się ślad tego znalazł. Jedyne, co mogę polecić to poszukanie agencji detektywistycznej w Warszawie lub innym większym mieście.
#2016-07-11 07:09:56 

Luźna

Użytkownik

Osobiście korzystałam z usług tej warszawskiej firmy mbdetektywi.pl/podejrzewasz-zdrade-skorzystaj-z-uslug-detektywa/. Miałam mnóstwo obaw zanim w ogóle zdecydowałam się zadzwonić do detektywa, ale ostatecznie okazało się, że niepotrzebnie. Dzięki temu rozwiałam swoje wątpliwości co do różnych spraw, więc osobiście polecam.
#2016-07-11 07:35:46 

FranekJ

Użytkownik

Mogę zdradzić, że mój problem wiąże się ze sprawami firmowymi. Czy agencja detektywistyczna zajmuje się też tego rodzaju kwestiami?
#2016-07-11 09:54:37 

Luźna

Użytkownik

Tutaj jest informacja mbdetektywi.pl/detektyw-dla-firm/. Skoro oni to mają w ofercie, to pewnie inne biura też, więc na pewno coś znajdziesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015