#2016-06-29 00:52:19 

Luźna

Użytkownik

Od dawna zastanawiam się jak to jest z postrzeganiem kobiecego biustu przez mężczyzn. Każdy z moich chłopaków mówił że nie ma to dla niego właściwie żadnego znaczenia i ja im sie podobam najbardziej, a wiem że moje piersi nie są wcale duże, raczej średnie. Mimo wszystko wydaje mi się że wśród mezczyzn panuje taki zachwyt nad duzymi piersiami. Czyzby było tak ze kazdy z nich kłamie, a moze zachwycają się tylko na pokaz, przed kumplami? Co sądzicie o tej teorii?
#2016-06-29 02:54:06 

Przerwa

Użytkownik

Jestem przekonana ze facetom podobajasie duże piersi, dlatego zrobiłam sobie operację i już sie nie zastanawiam. Widzę że zwracają na mnie większą uwagę, częsciej zaczepiają, a jak czegoś potrzebuję to zawsze znajdzie się ktoś pomocny. Polecam zrobić sobie podobny zabieg, bo nie kosztuje to wcale dużo a sprawia że pozbywamy się wielu kompleksów.
#2016-06-29 04:17:12 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Własnie rozglądam się za jakąś kliniką gdzie zrobiłabym piersi i może jeszcze kilka innych rzeczy, wolno spytać gdzie robiłaś zabieg?
#2016-06-29 06:59:36 

Przerwa

Użytkownik

Oczywiście że wolno – w klinice operacji plastycznych w Szczecinie, możesz tam zrobić w zasadzie większość zabiegów korygujących i upiekszających, np odsysanie tłuszczu, korektę uszu, powiek, brzucha, a nawet bardziej intymnych częsci ciała :). Ceny są bardzo konkurencyjne a lekarz naprawdę zna się na rzeczy.
#2016-06-29 07:38:35 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Podaj proszę link, tak będzie mi o wiele łatwiej :)
#2016-06-29 10:02:13 

Gumiak

Użytkownik

Moja dziewczyna robiła plastykę brzucha w Szczecinie bo miała taki problem, że niezależnie od diety i ćwiczeń cały czas pozostawał jej taki mały zwis, jakby na brzuchu było za dużo skóry przykrywającej troche tłuszczu. Nie wyglądało to jakoś bardzo źle ale pozbycie się tego problemu dało jej dużo pewności siebie i raz na zawsze usunelo kompleksy. Pozdrawiam.
#2016-06-29 11:17:00 

Przerwa

Użytkownik

Tu masz bezpośredni link do informacji o powiększaniu piersi: chirurgia-plastyczna.eu/operacje-plastyczne/operacja-piersi/powiekszanie-biustu/. Znajdziesz tam cennik, krótki opis operacji, wymienione co zawiera pakiet zabiegowy, opisy implantów itd. Czasem kobiety piszą w sieci że zabieg boli albo sa powikłania, co jest totalną bzdurą. Robiłam w tej samej klinice w Szczecinie korektę wielkości uszu i nie miałam żadnych bólów, powikłań, nic z tych rzeczy. Wszystko zależy od profesjonalizmu lekarza, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015