#2016-06-21 02:22:58

Skąd: Działdowo

Witam. Mój maluszek ma katarek. Strasznie mnie to boli, jak widzę, jak tak maleństwo się męczy z tym katarkiem. Co ja mu mogę podać? Wiem, że dziecku takiemu małemu nie mogę podać zwykłych środków z, których my nacodzień korzystamy, bo jeszcze bardziej mu to zaszkodzi niż pomoże a się jednak trochę o to swoje dzieciątko boję. Jak wy sobie z tym radzicie drodzy rodzice? Chętnie z czegoś skorzysta co Wy już mieliście okazję wykorzystać, co wiecie, że waszemu dzieciątku zawsze pomaga? Będę wdzięczna za wszystkie podpwoiedzi, które są mile widziane.
#2016-06-21 04:19:58

Skąd: Sopot

Cześć. Bardzo mi przykro, że Twoje dzieciątko ma katarek. To rzeczywiście bardzo przykry widok dla każdej matki. No cóż ja mogę powiedzeć, moim dzieciątkom zawsze pomagał taki aspirator Katarek Plus, o ile się nie mylę, to można to znaleźć na stronie bez-recepty24.pl/katarek-plus-aspirator-do-nosa.html Jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, bo to dla najmłodszych jest zrobione. W sumie nie tylko, bo też dla niepełnosprawnych, jak nie mogą sami wydzieliny z nosa się pozbyć. No i tu jest taki specjalny pojemniczek na tą wydzielinę.
#2016-06-21 06:20:59

Skąd: Działdowo

O, no to bardzo świetnie słyszeć że coś takiego jest. Zaraz pobiegnę chyba to kupić bo rzeczywiście dziecku trzeba jakoś pomóc. A jeszcze jeden problem mam. Wiesz może co jest najlepsze na odparzenia od pieluszek? Bo to pewnie też piecze i szczypie. :(
#2016-06-21 08:52:39

Skąd: Sopot

Na odparzenia środek znajdziesz tutaj bez-recepty24.pl/bepanthen-baby-masc-ochronna-100g.html Bepanthen to jest bardzo dobra maść ochronna dla dzieci, na odparzenia właśnie nadaje się idealnie. No i trzeba podkreślić, że jest bardzo bezpieczne, nie zawiera żadnych sybstancji szkodliwych.
#2016-06-21 10:22:57

Skąd: Działdowo

A do jedzenia też coś możesz poradzić? Tak wypytuję, bo jestem świeżą mamą i chce swojemu dziecku jak najlepszy rzecyz dawać, żeby rósł zdrowo.
#2016-06-21 10:48:43

Skąd: Sopot

Hm. Sprawdź produkty od firmy Holle, to jest jedzenie bardzo dobrej jakości. Dla dzieci w różnym wieku, samo zdrowie. Poszukaj sobie, jak to wygląda, różne dania są dostępne. No i nie zapomnij też sobie, dbaj o siebie. Sprawdź sobie produkty z serii clinic way zobaczysz, jakie mają świetne właściwości :)
#2016-06-21 11:47:28

Skąd: Działdowo

Bardzo Ci dziękuje za wszelką pomocą i odpowiedzi na moje pytania.