#2016-06-08 00:39:55 

FranekJ

Użytkownik

Witajcie, mam problem, całkiem spory zresztą. :/ Nie jestem zupełnie zdrowy, cierpię na parę różnych schorzeń i chciałbym się was poradzić, jaki jest najlepszy podnośnik dla niepełnosprawnych. Rzecz w tym, że zwyczajnie nie zawsze mogę sam wstać z łóżka i muszę sobie zainstalować pomoc techniczną (w domu nie zawsze jest ktoś do pomocy). Macie może jakieś sprawdzone urządzenia? Polecicie mi coś? Bo skoro musze wydać pieniądze, to nie chciałbym zafundować sobie jakiegoś badziewia.
#2016-06-08 01:09:45 

Luźna

Użytkownik

Cześć, witaj. :) Chyba mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo sama mam problem ze wstawaniem – i też nie zawsze mam na kogo liczyć. Ja jakiś czas temu dostałam od rehabilitanta namiary na fajną firmę, która produkuje czy tylko sprzedaje, nawet nie wiem, genialne urządzenia dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Mazamed się nazywa, ma naprawdę wiele fajnych rzeczy, podnośniki też tam widziałam. Koniecznie spradź – ceny nie są z kosmosu, zresztą są różne dofinansowania.
#2016-06-08 03:08:05 

FranekJ

Użytkownik

Wielkie dzieki, właśnie takiej rzeczowej pomocy mi było trzeba. A co ty sobie kupiłaś dokładnie? Napiszesz?
#2016-06-08 05:40:12 

Luźna

Użytkownik

Nawet link ci wkleję, żebyś zobaczył dokładnie. :) Ja mam takie cudo - meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/podnosnik-meva-lifter, jestem z tego bardzo, bardzo zadowolona, poważnie.
#2016-06-08 05:49:10 

FranekJ

Użytkownik

Wygląda bardzo stabilnie, wytrzymały jest chyba też, co? Wygodny też? Jak oceniasz korzystanie z niego?
#2016-06-08 06:12:11 

Luźna

Użytkownik

Sto procent zadowolenia, nie ściemniam. Pokazuję ten podnośnik każdemu, kto jest zainteresowany – warto, naprawdę warto coś takiego mieć. Nie zamieniłabym go na inny sprzęt.
#2016-06-08 08:40:52 

FranekJ

Użytkownik

Prawie mnie przekonałaś.. chyba zadzwonię do firmy i popytam, co i jak. Bardzo dziękuję za rozmowę i praktyczne namiary – dzięki temu oszczędzę sporo czasu na szukaniu, dzięki raz jeszcze!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015