#2016-06-06 02:17:20 

Gumiak

Użytkownik

Cześć. Szukam dobrej i profesjonalnej firmy budowlanej. Niestety nie mogę się zdecydować na żadną i jakoś tak mi ciężko jest znaleźć odpowiednią firmę, która by spełniała moje preferencje. Coś podpowiecie? Może jakąś stronkę, lub katalog firm budowlanych ? Bo nie mam póki co pojęcia gdzie szukać tej firmy ;)
#2016-06-06 03:49:15 

FranekJ

Użytkownik

No nie wiem.. ja w takim przypadkach nigdy nie wiem co robić. Ogólnie to jestem bardzo niezdecydowany i jak coś szukam, to się namyślam, szukam, czytam opinię itp… najlepiej żebyś znał jakiegoś fachowca, który się takim czymś zajmuje i może on takie coś Ci doradzi? Sam nie wiem.
#2016-06-06 05:46:12 

Winner

Użytkownik

Najlepiej żebyś wszedł na stronkę, która ma dużą bazę firm. Ja często jak szukam jakieś firmy to wchodzę na baza-firm-polskich.pl bo oni mają naprawdę super stronkę i łatwo jest wyszukać daną firmę, wedle swoich preferencji, położenia itp. mogę śmiało polecić ;) Bez problemu się odnajdziesz w obsłudze i na pewno znajdziesz namiary na dobre firmy budowlane i nie tylko.
#2016-06-06 06:59:55 

Tranios

Użytkownik

Mój tata jest z zawodu budowlańcem i zawsze mi powtarza, żeby iść do dobrej firmy.. nie ma co iść na skróty i korzystać z pół środków. Najlepiej iść do firmy, która może i zrobi ciut wyższą wycenę i trochę więcej wydasz, ale masz gwarancję, że zrobią profesjonalnie. Tata nie raz podobno musiał po kimś poprawiać i podobno to jest tragedia co niektóre firmy wyrabiają.. piszę to tak ku przestrodze, że jak będziesz wybierał jakąś firmę niedługo, to żebyś się skupił na jakości, a nie niskiej cenie.
#2016-06-06 07:38:58 

SkarbNarodu

Użytkownik

Ja na szczęście sprawy budowlane już mam dawno za sobą. Dom zbudowany i remonty za mną ;) Dużo mnie to kosztowało.. czasów, nerówów, bo kwestie finansowe to oczywistość w takich sprawach. W końcu mogę odetchnąć, mam duży i piękny dom i moja rodzina jest szczęśliwa.
#2016-06-06 10:20:42 

Luźna

Użytkownik

Moim marzeniem jest mieć kiedyś własny dom.. taki w którym bym mogła faktycznie robić co zechce i się niczym nie przejmować. Na chwilę obecną to wygląda tak, że o wszystko musze się prosić i mega mnie to wkurza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015