#2016-05-23 08:09:00 

DobryDuch

Użytkownik

Cześć Wam. Mam takie dylemat, otóż potrzebuję jakąś stonkę, na której mógłbym kupić wyposażenie, akcesoria do sklepu. Nie wiem gdzie mógłbym coś takiego znaleźć. A zależy mi, żeby kupić jednak wyposażenie w jednym miejscu, a nie latać po wielu sklepach itp. miałem opcję, żeby kupić szafki depozytowe oddzielnie, ale wolę na raz już kupować rzeczy.
#2016-05-23 09:17:49 

SkarbNarodu

Użytkownik

Ja pamiętam jak raz szukałem dokładnych wag sklepowych, bo raz jedna klientka u mnie w sklepie się rzucała, że niby cos jest nie tak i waga jest przekłamana. Kupiłem specjalnie w innym sklepie wagę i pokazywała dokładnie takie same wagi jak u mnie, no ale niektórzy ludzie lubią robić problemy innym.
#2016-05-23 09:54:14 

Stokrotk4

Użytkownik

Ja jeszcze kiedyś, jak byłam mała, to pamiętam jak moi rodzicie bawili się taki domowy sklep i trochę przez mgłę, ale pamiętam jak im często pomagałam.. fajne to było, dużo o dziwo mnie to nauczyło i rodzice lubią się ze mną przekomarzać, że to przez to jestem taka obrotna i przedsiębiorcza, bo uczyłam się już tego jak byłam mała w sklepie ;P
#2016-05-23 10:23:47 

Winna

Użytkownik

Sama jestem ciekaw gdzie sklepy kupują sprzęty i akcesoria. Nigdy wcześniej się nie spotkałem z taką firmą, która by zaopatrywała sklepy.. chociaż pewnie jakby dobrze poszukać to by się coś znalazło. Ale tak to hmm.. ciężko od razu coś wymyślić.
#2016-05-23 11:15:11 

Kolporter

Użytkownik

Ja serdecznie mogę polecić stronkę: sklepikaria.pl/88-akcesoria-sklepowe można znaleźć na niej naprawdę bogate zaopatrzenie i wiele akcesoriów, niezbędnych by powiedzieć o sklepie, że jest dobrze wyposażony. Moja znajoma prowadzi sklep i bardzo mocno swojego czasu chwaliła tę firmę i pokazywała mi ich ofertę, dlatego można powiedzieć, że jestem w temacie ;)
#2016-05-23 12:24:56 

DobryDuch

Użytkownik

Dziękuję serdecznie! Nie będę ukrywał, że chciałbym nawiązać kontakt i współpracę z taką firmą. Chciałbym zamówić sprzęt i wyposażenie, żeby otworzyć mały sklep w przyszłości. Póki co to robię taki mały przegląd sprzętów, co ile kosztuje, jak to wygląda i ile tak naprawdę muszę odłożyć pieniędzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015