#2016-05-17 16:51:56 

Xtrex

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam nowego komputera do domu, ale wiem, że będzie on używany także do gier i innych rzeczy dlatego szukam czegoś mocniejszego. Nie znam się na tym za bardzo dlatego prosiłbym o jakieś rady przy wyborze sprzętu.
#2016-05-17 19:01:18 

DobryDuch

Użytkownik

No ja bym proponował zainteresować się komputerami Lenovo. Te najnowsze modele są dobrze wyposażone i dają naprawdę dużo frajdy z użytkowania. Jeśli masz zamiar używać komputera do nowszych gier to polecam zastanowić się nad komputerem stacjonarnym, bo kupno laptopa do gier to duży koszt.
#2016-05-17 20:51:42 

Xtrex

Użytkownik

Nie napisałem, że ma być to laptop, ale faktycznie takiego szukam :) Na razie korzystam z komputera Lenovo ThinkPad W. Sprzęt fajny, ale jeżeli chciałbym na nim odpalić jakąś nową grę to będzie z tym problem.
#2016-05-17 23:25:03 

Winner

Użytkownik

Ja osobiście uważam, że kupno laptopa do gier to strata pieniędzy. Ja na twoim miejscu rozejrzał bym się za czymś takim jak tu mct-sklep.pl/elitebook-c4584.html a później za skrzynką gdzieś na allegro. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz i laptopa i stacjonarny w cenie dobrego laptopa.
#2016-05-18 01:34:09 

EntuzjazmONA

Użytkownik

A ja mam pytanie trochę z inne beczki. Jakiego sprzętu szukać typowo pod pisanie dłuższych tekstów na potrzeby książek? Nie wiem czy szukać czegoś wyjątkowego.
#2016-05-18 04:32:34 

Luźna

Użytkownik

Ja mogę ci powiedzieć z doświadczenia, że nie musisz szukać specjalnego sprzętu, ale znajdź sobie taki z podświetlaną klawiaturą, bo wieczorami potrafi to strasznie utrudniać życie. Ja tak kiedyś siedziałam po ciemku i widziałam tyle klawiszy co mi oświetlił ekran.
#2016-05-18 07:01:35 

Winner

Użytkownik

Do pisania tekstów i edycji takich dokumentów nie jest ci potrzebny dobry sprzęt. Są to na tyle proste programy, że nawet najsłabszy komputer da sobie z tym radę. Szukaj takiego komputera żeby dobrze ci się patrzyło na ekran, ewentualnie wielkość ekranu może mieć tu duże znaczenie. Ja do szkoły używam zwykłego przenośnego komputera kupionego za lekko ponad tysiąc.
#2016-05-18 08:10:01 

Xtrex

Użytkownik

No ja właśnie zamówiłem nowego laptopa, ale tak jak pisaliście, na razie takiego zwykłego a do grania kupie drugi komputer. Już nawet widziałem kilka ciekawych propozycji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015