#2016-04-28 02:18:17 

Luźna

Użytkownik

Wiecie co, za jakiś rok biorę ślub. Mówię jakiś, bo nie znamy dokładnej daty, będzie tylko cywilny, więc dużo za wcześnie o tym mówić. Ale trzeba by zrzucić trochę do sukienki. Zastanawiam się, czy lepiej zrobić to samej czy jednak skorzystać z czyjejś pomocy. Nigdy nie chodziłam na siłownię więc nie wiem jak to jest, poza tym jestem za tym, zeby wykorzystywać inne sposoby na trening. Co radzicie?
#2016-04-28 03:10:37 

DeserZKremem

Użytkownik

Jeżeli masz środki i czas to ja bym zainwestowała jednak w trening personalny, gdzie dobierze się do twoich potrzeb konkretny trening i konkretne strategie. Mi treningi nigdy nie wychodziły kiedy robiłam je sama, dopiero po kilku spotkaniach z trenerem zobaczyłam jakie błędy robiłam przy ćwiczeniach i dlaczgeo tak naprawde nigdy nie było efektów.
#2016-04-28 05:07:57 

Luźna

Użytkownik

Słyszałam, że odpowiednie wykonywanie ćwiczeń jest niezwykle ważne, dlatego właśnie myślałam. Ale co z dietą? Nie ukrywam, że uwielbiam jeść i spożywanie tego co normalnie to jakoś mi sie kłóci z całą ideą modelowania sylwetki na stałe. Jak z tego wybrnęłas?
#2016-04-28 06:14:56 

DeserZKremem

Użytkownik

Mój trener ułożył mi dietę odpowiednią do mojego ciała, cwiczeń i najważniejsze upodobań. To dlatego, że wyjaśnił mi, że żadne restrykcje dietetyczne nie mają sensu jesli sie nie je tego co się naprawdę lubi. No i właśnie tak było. Dzięki temu między innymi schudłam i ten efekt mi zostął, bardziej zmieniłam swój styl życia niż jedzenie. Tez więcej się dowiedziałam na temat produkcji jedzenia, co w żywności tak naprawdę jest, gdzi elepej kupować, co znaczy lokalnie itd. Co ciekawe, ja akurat mieszkam na wsi i kiedy potrzebny był mi trener personalny Łódź mi dała odpowiedniego człowieka przez internet. Świetna sprawa.
#2016-04-28 08:53:37 

Luźna

Użytkownik

Dziękuję za opinię i rozjaśnienie mi nieco sytuacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015