#2016-04-27 02:19:53 

Stokrotk4

Użytkownik

Hej Kochani! Więc jesteśmy w trakcie budowy domku i mamy ogólną wizję tego, jak chcemy, by był wykończony. Zatanawiamy się jednak nad samą podłogą, jaka byłaby do tego domu najlepsza. Wiadomo, kuchnia, łazienka to kafle, myśleliśmy też o płytakch do przedpokoju. Nie wiemy jed-nak zupełnie, co dać do pokoi. Wykładzina odpada, bo raz, że mąż ma uczulenie, dwa, że to wcale nie wygląda fajnie. Myśleliśmy nad tymi płytkami, choć w grę też wchodzą parkiety Szczecin jest dla nas najbliższym dużym miastem, więc jeśli jest ktoś stamtąd i orientuje się, jakie są dobre firmy, w których warto zobaczyć zarówno podłogi drewniane, czy płytki, to proszę o kon-takt :)
#2016-04-27 03:07:18 

DobryDuch

Użytkownik

Witaj. Zależy wszystko, w jakim stylu macie dom, bo to wiesz… jakoś sobie nie wyobrażam kla-sycznego domu z płytkami na podłodze. Drewno natomiast wydaje mi się, że pasuje zasadniczo do każdego wnętrza. Tylko wiadomo… płytki są wygodniejsze w utrzymaniu :)
#2016-04-27 04:14:01 

Kolporter

Użytkownik

No nie mów, że w klasycznym wnętrzu nie mogą leżeć płytki, bo to bzdura. Raz, że zwykłe płytki dobze wyglądają, dwa, że są teraz świetne imitujące drewno. Tylko mają jedną wadę. Jak napra-wisz jeszcze podłogę drewnianą, tak jak pęknie ci płytka, to masz pozamiatane. A jeśli chodzi o materiał, jakim jest deska podłogowa Szczecin ma dobry sklep na Mieszka I (na przeciwko cmentarza, to musisz dokładnie zobaczyć, w którym miejscu). Ja tam kupowałem podłogi do swo-jego salonu i są świetnie wykonane, a przy okazji nie są tak wrażliwe na zmiany wilgotności, jak zwykłe panele, czy cuś.
#2016-04-27 06:53:46 

Stokrotk4

Użytkownik

Hm… z tymi płytkami to racja, nie pomyślałam o tym, a wiadomo… w kuchni jeszcze jak coś Ci spadnie i tak ta płytka pęknie, to też szkoda, ale przynajmniej z dala od wzroku gości, a w pokoju. To to drewno chyba rzeczywiście jest najlepszym rozwiązaniem. A co to za firma w ogóle?
#2016-04-27 08:48:39 

Kolporter

Użytkownik

Wiesz co, nazwy nie pamiętam, ale z tego co wiem, to nie tylko produkują deski podłogowe, ale oferują też usługi z zakresu parkieciarstwa, więc w razie W mogą mieszkańcom Szczecina cyklinować podłogi, czy je położyć. No i przy okazji zawsze albo polakierują podłogę, albo poło-żą jakiś olej na nią, który ją chroni nie tylko przed brudem, ale też i przed zniszczeniem.
#2016-04-27 09:31:13 

Stokrotk4

Użytkownik

No nie powiem, przemawia to do mnie w zupełności. Mówisz, że na Mieszka I… dobra, to sobie znajdę :) Dzięki serdeczne!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015