#2016-04-25 09:43:39 

FranekJ

Użytkownik

Czy ktoś mógłby mi pomóc i podrzucić namiary na dobry i niedrogi ośrodek w Wielkopolsce, gdzie mógłbym zarezerwować domek na kilka tygodni wakacji? Sprawa jest bardzo pilna i wyniknęła dosyc nagle bo przyjeżdża do mne brat z zagranicy i chciałbym zabrać go w jakieś spokojne miejsce abyśmy mogli spędzić czas z naszymi rodzinami. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
#2016-04-25 11:18:21 

Luźna

Użytkownik

rok temu znalazłam wspaniały ośrodek wypoczynkowy Brzezina-Agroturystyka.pl Wielkopolska pod tym wzgledem naprawdę jest niezbadana bo lokalizacja w pobliżu jezior i lasów w miejscu tak cichym ze aż dziwnie się czułam i gdzie nie spotkałam na spacerze żywej duszy pozwoliła mi prawdziwe wypocząć. Domki położone są w Brzezinie i wierz mi, że przypadną Ci do gustu. Polecam każdemu niezależnie od upodobań i charakteru bo każdy znajdzie tam cos dla siebie.

#2016-04-25 13:31:19 

Gumiak

Użytkownik

Zgodzę się że gospodarstwa agroturystyczne w Wielkopolsce są naprawde wyjątkowe. Nie nastawiają się na zyski czy na zbieranie hotelowych gwiazdek ale dążą do zaoferowania swoim klientom jak najlepszej jakości usług i co wazniejsze świetnie im się to udaje. W Brzezinie byłem raz i podpisuję się pod wszystkim co napisała przedmówczyni. Warto tam pojechać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015