#2016-04-25 05:15:02 

Zakopana

Użytkownik

Reprezentuję zespół rockowy, z którym nagraliśmy właśnie pierwszą płytę. Aby ją odpowiednio promować musimy nagrać do jednego z naszych przebojów teledysk, który mam nadzieję trafi na łamy telewizji. Jak myślicie, gdzie najlepiej rozglądać się za lokalizacją miejsca do studyjnej aranżacji.
#2016-04-25 06:42:27 

SkarbNarodu

Użytkownik

W Warszawie bardzo dużo jest takich miejsc. Są to zarówno mało znane loklaizacje, jak i dobrze znane, które niejedno już widziały. Ja bym ci polecał coś dużego, gdzie można przeprowadzić wiele zmian, w zależności od waszych potrzeb. Pomieszczenie powinno być wysokiej, aby móc zapewnić odpowiednią ilość oświetlenia.
#2016-04-25 08:55:12 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Brałam kiedyś udział w nagrywaniu teledysku i jeśli komuś się wydaje, że to jest proste z punktu widzenia osoby występującej to jest w dużym błędzie. To generalnie dzień zdjęciowy, jak do filmu, dlatego sporo trzeba się natrudzić. Co do lokalizacji, to pbardzo popularne w ostatnim czasie są postindustrialne hale, w których teraz nic się nie dzieje.
#2016-04-25 09:08:03 

Kolporter

Użytkownik

Też słyszałem o takich halach. Dają wiele możliwości, jeśli chodzi o nagrywanie. Wiem od znajomego, że wynajem takiej hali do eventu firmowego daje duży prestiż.
#2016-04-25 10:37:18 

DeserZKremem

Użytkownik

Miejsce odgrywa dużą rolę. O tym, że są to popualrne miejsca wiedzą przedstawiciele agencji organizujących eventy, które szukają właśnie tego typu miejsc. Wiadomo, że klientów trzeba teraz zaskakiwać. Jeśli nie można ceną, to można to zrobić choćby poprzez idealne miejsce.
#2016-04-25 10:45:23 

Tranios

Użytkownik

Musicie postawić wszystko na jedną kartę. Albo teraz albo nigdy. Nie ma co czekać. Teledysk musi być maksymalnie dopracowany. Konkurencja na rynkyu muzycznym jest przecież bardzo duża i tutaj jak w interesach musicie trafić na swojego klienta. Tym bardziej, żę jest to wasza pierwsza produkcja.
#2016-04-25 13:00:12 

Luźna

Użytkownik

Pierwszy teledysk i mam nadzieję, że okaże się dla was sukcesem. Jeśli wybierzecie na teledysk taką halę, to być może w przyszłości będziecie tam koncertować dla szerokiej publiczności. Życzę wam powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015