#2016-04-22 05:35:55 

Chmurka

Użytkownik

Z natury mam bardzo słabe, łamliwe i łatwo psujące się zęby. Znajoma z pracy powiedziała mi, żebym się tym jak najszybciej zajęła, ponieważ w niedalekej przyszłosci mogę miec ogromne problemy z zębami. Nie wiem jak się za to zabrać, gdzie iść, bo w Poznaniu jestem nowa. Do jakiego dentysty wy chodzicie? Potzebuję czegoś, co będzie trwałe.
#2016-04-22 08:26:43 

DobryDuch

Użytkownik

Młode osoby często mają kłopoty z zębami, prawdopodobnie z powodu ubogiej w minerały i witaminy diety w dziecinstwie. Nie bez wpływu są geny i dieta dzis, czyl kaw, herbata, owoce cytrusowe i napoje gazowane. Jeśli to wszystko ma lub miało u ciebie miejsce to zdecydownie powinnaś udać się do dobrego specjalisty, żeby potem nie było gorzej. Ja bym ci polecał licówki porcelanowe w poznańskiej klinice protetyczno-dentystycznej. Doktórka tam jest narawdę bardzo dobra i do końca walczy o to, aby twój natuuralny ząb zachować. U mnei urattowała takie trzy chociaż były teoretycznie skazane na wyrwanie.
#2016-04-22 10:42:09 

Chmurka

Użytkownik

Coś słyszałam o licówkach, ale czy możesz mi coś więcej o nich powiedzieć?
#2016-04-22 11:13:44 

DobryDuch

Użytkownik

Jest to taka super cienka powłoka wykonana z porcelany, którą nakłada się na przód i boki zęba. Dzięki temu jest chroniony od zewnętrznych warunków i przez to bezpieczniejszy. Trzeba ząb najpierw trochę oszlifować, ale moimz daniem nie jest to takie straszne. Przy zakładaniu licówek na całe zęby możesz zyskać piękny i równy uśmiech, który przy okazji stanie się bielszy.
#2016-04-22 11:40:45 

Monsumek

Użytkownik

Cześć wam, może będziecie mogli mi pomóc potrzebny mi jest protetyk Poznań generalnie mi pasuje chociaż mieszkam pod miastem ale mogę dojeżdżać
#2016-04-22 12:56:48 

DobryDuch

Użytkownik

Protezy zębowe wszelkiej maści tez tam robią, jest to przychodnia w Poznaniu RTG zębów, bezbolesne leczenie, wykonanie protezy ci tam zrobią, full serwis i jeszcze trochhę. Przynajmniej wiesz, że wyjdziesz o własnych nogach i zadowolony.
#2016-04-22 13:41:03 

Monsumek

Użytkownik

Dziękuję bardzo już myślałem że nigdzie nie znjadę dobrego specjalisty szukałem i szukałem i nic a wystarczyło wejść na forum i się zapytac ciekawe dlacego nie zrobłem tego wcześniej
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015