#2016-04-22 05:38:51 

DobryDuch

Użytkownik

Witam wszystkich. Moim marzeniem od zawsze było prowadzenie wlasnej dzialanosci i praca na swoj rachunek. Szczerze mówiąc to zupełnie nie nadaję się do pracy na etacie, po prostu po pewnym czasie brak mozliwosci decyzyjnej zaczyna mnie nudzic albo czuje ze tkwie w miejscu. Pomyslalem ostatnio ze wcale nie muszę mieć oryginalnej koncepcji na własną firmę, wystarczy że skopiuję czyjś działający pomysł i będę go rozwijał po swojemu. Czy ma to szanse powodzenia?
#2016-04-22 08:37:02 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Uważam że ma i to duże, bo łatwiej podąża się wydeptaną ściezką. Oczywiscie w ten sposób wchodzisz na konkurencyjny rynek ale szanse na to że będzie to ślepa uliczka są niemal zerowe. Na podstawie swoich doświadczeń mogę Ci powiedzieć że podstawą jest dobrze napisany plan dlatego warto oddać to zadania profesjonalnej firmie. Wiem że przykładanie wagi do formalności może wydawać się nudne i niepotrzebne na początku działalności kiedy środków do dyspozycji jest mało i nie trudno się we wszystkim połapać, ale jeśli zrobisz jak mówię nie pożałujesz, pozdrawiam.
#2016-04-22 11:13:55 

Winner

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią. Na początku mojej przygody zdecydowałem się żeby mój biznes plan napisała BC Advisors. To profesjonalna firma działająca już od wielu lat więc można im zaufać. Podoba mi się w niej to że skupia wokół siebie osoby niebędące teoretykami budowania i prowadzenia firmy, ale osobami doświadczonymi, z olbrzymią wiedzą praktyczną. Przydaje się to na każdym kroku nie tylko w kwestiach przepisów prawnych, ale nawet podejmowania decyzji o zakupach i inwestycjach. Polecam nie tylko na początek ale jako stały organ doradczy w firmie.
#2016-04-22 13:06:29 

Tranios

Użytkownik

Cześć. A ja skorzystałem z BC Advisors do napisania biznes planu i jestem bardzo zadowolony. Dokumenty są profesjonalnie przygotowane, uwzględniają wiele rzeczy o których bym nawet nie pomyslał a przydają się na kazdym kroku. Mój znajomy pracuje w banku na obsłudze korporacji i był pod wrażeniem kompletności i jasności dokumentów, podobno mało która firma może się takimi pochwalić, nawet podczas ubiegania się o kredyt :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015