#2016-04-17 22:39:13 

EntuzjazmONA

Użytkownik

dziewczyny, jestem normalnie załamana…moje zmarszczki wyglądają paskudnie, a ja naprawdę nie jestem stara i wcale nie czuję się jakoś staro. Czy możecie mi poradzić co jest na to skuteczne? Nie chce iść na żadne zabiegi naciągania bo później człowiek wygląda jakoś dziwnie, wiecznie zdzwiony…kremtów i maści jest masa, ale co tak naprawdę jest sliteczne?
#2016-04-18 00:48:50 

JaGrażyna

Użytkownik

Zapewne masz stresujące życie albo źle się odżywiasz i z tego powodu masz takie, a nie inne problemy. Przede wszystkim moja droga wybieraj kremy z kolagenem, to on jest odpowiedzialny za elastyczność skóry i najlepiej jak to będzie kolagen w pełni naturalny. Tutaj są bardzo fajne produkty oparte właśnie o kolagen kolagenowysklep.pl/ , zobacz sobie jak chcesz.
#2016-04-18 01:55:46 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Moja mama stosuje kolagen naturalny Colway i bardzo go sobie chwali, zresztą ja sama widzę że mi mamuśka odmłodniała :P Ogólnie nie mam doświadczenia, sama zmarszczki mam póki co mega delikatne i spokojnie makijaż to maskuje.
#2016-04-18 04:44:54 

EntuzjazmONA

Użytkownik

u mnie też makijaż jeszcze maksuje, ale muszę robić naprawdę grubą warstwę i powoli zaczyna mnie to już niestety irytować. Fajnie że mi chociaż próbujecie pomóc, sprawdzę sobie tę stronę i może coś zamówię.
#2016-04-18 06:45:52 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Ze swojego doświadczenia wiem, że dość mało skuteczne są te wszystkie cudowne maseczki, generalnie nie daj się zrobić w balona bo sprzedawcy wciną wszystko byle mieć zysk, tylko naturalne kosmetyki są skuetczne i oczywiście bezpieczne.
#2016-04-18 08:47:19 

EntuzjazmONA

Użytkownik

To mi się spodobało kolagenowysklep.pl/oferta/kolagen-naturalny/platinum i chyba sobie zamówię, zobaczymy co z tego będzie. Jeszcze raz wam naprawdę bardzo dziękuję i mam nadzieję, że wasze porady będą dla mnie cenne. Wcześniej nie wiedziałam, że to właśnie kolagen jest tak ważny, nie wiem czemu, ale kojarzyło mi się to ogólnie z paznokciami i włosami, a tutaj proszę, skóra ;) Trzymajcie się i oczywiście gorąco pozdrawiam wszystkich!
#2016-04-18 08:58:15 

NiebieskaKartka

Użytkownik

powodzenia życzę, sama wiem, ze zmarszczki to naprawdę mało przyjemna sprawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015