#2016-04-06 02:38:41 

Tranios

Użytkownik

Cześć. W przeszłości miałem przykre incydenty związane z utratą zębów. Jakoś tak wybitnie się tym nie przejmowałem i robiłem swoje. Od pewnego czasu jednak zauważyłem, że jednak wstydzę się tego w pracy itp. i zasłaniam usta. Postanowiłem skorzystać z usług implantologicznych i rozglądam się teraz za dobrym dentystą z Warszawy. Czy ktoś z Was wstawiał sobie implanty, albo ogólnie korzystał z usług dobrego stomatologa z tych okolic? Proszę o radę i pozdrawiam
#2016-04-06 03:24:25 

Winner

Użytkownik

I dlatego zawsze każdemu powtarzam, żeby dbali o zęby póki można i jest o co dbać. Mój brat miał zawsze piękne zęby, ale o nie nie dbał i zaraz przed 30tką zaczęły się notoryczne problemy i leczenie ich, a i tak nie dało rade wszystkich odratować. Tak czy inaczej ku przestrodze innym..
#2016-04-06 06:06:34 

Tranios

Użytkownik

A niby dlaczego mam być ku przestrodze innych? Nie posiadam głównie zębów trzonowych, a resztę zębów mam bardzo zadbane. Chcę po prostu wstawić kilka zębów i tyle, nie ma co tu snuć ckliwych historyjek.
#2016-04-06 07:27:55 

Monsumek

Użytkownik

Jest jeden dobry ortodonta Warszawa Wola, w tamtych okolicach poszukaj ;) ja robiłem u niego też sporo rzeczy związanych ze swoimi zębami i jestem bardzo zadowolony. Zgłoś się do niego i wstaw kilka implantów, to na pewno znów poczujesz się pewny siebie.
#2016-04-06 08:13:43 

Xtrex

Użytkownik

O kurde, to ciekawe jakie miałeś incydenty, że straciłeś przy nich trochę zębów :P Bo jednak trzeba naprawdę się postarać, żeby pozwolić żeby zdrowy zab nam wypadł ;)
#2016-04-06 08:52:34 

Tranios

Użytkownik

Dzięki za namiary, no cóż.. jeszcze kilka lat wstecz nie byłem święty i powiem, że sporo osób mnie zna od tej mroczniejszej strony.. ale też trzeba się w końcu ogarnąć i zająć normalnym życiem. Szczególnie, że jednak kariera bokserka nie jest dla mnie.
#2016-04-06 09:51:54 

Kolporter

Użytkownik

Ja też trenuję kickboxing i nie raz widziałem jak któryś z moich znajomych stracił ząb po dobrym kopniaku :P także z takim czymś należy się liczyć.. Ale na szczęście mój uśmiech jest nieskazitelny i nic mu nigdy nie zagroziło, ale to może też dlatego, że jest taki dobry, hehe..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015