#2016-03-30 05:34:56 

Kolporter

Użytkownik

Witam zastanawiam sie czy Michelin z cala swoja renoma jest warte zakupu. Oczywiscie parametry jakosc itd. sa duze wyzsze niz w przypadku calej reszty opon ale nadal zastanawiam sie czy cena jest tego warta. Wielu znajomych mi to poleca i mowi ze czuc spora roznice w komforcie jazdy ale noh hmmm nadal mysle. Mozecie mi doradzcic?
#2016-03-30 07:34:53 

Gumiak

Użytkownik

Ja tam bym sie na wahal ani chwili jesli cie stac na te opony to kupuj bo naprawde warto. Sa chyba grubsze niz cala reszta albo ta guma jest duzo lepsza bo duzo wolniej sie scieraja.. takze inwestycja i tak wychodzi na plus ostatecznie bo takie opony dluzej ci posloza niz inne
#2016-03-30 07:45:34 

Tranios

Użytkownik

Tak ja nawet kupuje opony zimowe tej firmy i sa rownie dorbze. nawetr jak droga oblodzona to sie bardzo bezpiecznie czuje stabilnie na drodze takze ja bym naprawde polecal. to jest taki mercedes opon hehe
#2016-03-30 10:22:07 

SkarbNarodu

Użytkownik

ja mialem juz kilka kompletow miszelina i innego producenta napewno nie kupie wiec tochyba cos znaczy. jak czlowiek polubi marke, ona sie sprawdzi to juz przy niej zostaje i tak bylo tez w tym przypadku. dlatego serdecznie polecam napewnoe tez sie sam przekonasz
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015