#2016-03-23 01:17:04 

Winner

Użytkownik

Cześć, miałem niedawno stłuczkę i muszę oddać auto do blacharza. Nie było to coś niewiadomo jak wielkiego, auto spokojnie nadaje się do naprawy, ale zależy mi, aby przywrócili mi wygląd mojego auta sprzed wypadku, a nie tylko wybili w paru miejscach i zamalowali beznadziejnym lakierem. Czy gdzieś w Warszawie albo niedaleko Wawy mogę takiego znaleźć?
#2016-03-23 03:13:13 

SkarbNarodu

Użytkownik

A co się konkreetnie stało? To już pytam z mojej własnej ciekawości, bo ten, u którego sam robię auto zrobi niezależnie od tego w jakich okolicznościach szkoda powstała hahah
#2016-03-23 04:50:52 

Winner

Użytkownik

Klasyczny parking, jakiś palant nie zna przepisów obowiązujących n parkingach i oczywiście we mnie wjechał od mojej strony, na szczęście bardziej z tyłu więc nic się nie stało. No ale auto stoi i nie nadaje się do jazdy, a ja potrzebuję do pracy codziennie drałować. Polecisz swojego?
#2016-03-23 05:18:20 

SkarbNarodu

Użytkownik

No więc to nie jest konkretnie w stolicy ale to naprawdę doskonały blacharz Auto-fit Warszawa się aż do niego zjeżdża. Ja jeszcze ani razu nie miałem powodów do narzekań.

#2016-03-23 07:34:00 

Winner

Użytkownik

A co, tak często masz wypadki czy jak?
#2016-03-23 09:03:28 

SkarbNarodu

Użytkownik

Nie, ale moim autem jeździ tez żona i syn no i generalnie wiesz jak to jest z wgniotkami... Raz na jakiś czas po prostu lubię doprowadzić auto do stanu używalności, bo mnie te wszystkie rysy, blachy itd po prostu denerwują. Chcę mieć porządne auto to tam jeżdżę. Nawet tego ubezpieczycielowi nie zgłaszam, bo przeciez koszty nie są duże a zniżki by mi leciały w dół.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015