#2016-03-07 00:43:30 

Winner

Użytkownik

Samochód, którym się poruszam służy mi do codziennej pracy. Chcąc nie chcąc ciągle wsiadam do niego w brudnym ubraniu i po dwóch latach użytkowania tapicerka wygląda obecnie tragicznie. Muszę się w końcu wziąć za to, bo chce zamontować pokrowce, ale zanim to zrobię, siedzenia muszą być czyste. Dam radę samodzielnie, czy powinienem wezwać fachowca?
#2016-03-07 01:55:38 

FranekJ

Użytkownik

Jeśli chodzi o powierzchowne zabrudzenia to być może dasz radę samodzielnie, ale to będzie efekt krótkotrwały. Na takie zabrudzenia, o jakich piszesz trzeba profesjonalnego środka i nie ma co ukrywać także umiejętności, które pozwalają zrobić porządne pranie. Usługi tego rodzaju nie są wcale takie drogie, więc nie masz się co zastanawiać.
#2016-03-07 03:15:16 

Chmurka

Użytkownik

Jeśli będziesz chciał to zrobić samodzielnie to musisz mieć odpowiednie warunki do tego. Tapicerka musi mieć jak wyschnąć, tym bardziej, że używasz auta w dalszym ciągu do pracy. Siadają w brudnym ubraniu na mokrą tapicerkę z całą pewnością jeszcze pogorszysz sprawę.
#2016-03-07 05:31:13 

DobryDuch

Użytkownik

Skontaktuj się z dobrą firmą zajmującą się praniem tapicerek. Ogarną temat w ciągu jednego dnia. Mają do tego maszyny, które nie tylko myją, ale też od razu suszą powierzchnię.
#2016-03-07 06:06:52 

JaGrażyna

Użytkownik

Miałam ostatnio okazję skorzystać z wynajmu karchera i efekt końcowy był naprawdę rewelacyjny. Okazało się, że tapicerka w moim samochodzie jest błękitna, a zawsze myślałam, że jest szara.
#2016-03-07 07:08:59 

Gumiak

Użytkownik

Daj zarobić specjalistom. Ja w końcu pozbyłem się zapachu mleka, które kiedyś wylało się na tylne siedzenie. Ten, komu się to już przytrafiło wie, że tego zapachu nie da się usunąć samodzielnie.
#2016-03-07 09:46:11 

Xtrex

Użytkownik

Jak w samochodzie jeżdżą dzieci, to sprzątania jest naprawdę dużo. To co oni potrafią zostawić na siedzeniu, czasami przyprawia o zawał. Do połowy zjedzone lizaki, rozduszone chipsy, cukierki, gumy, a to wszystko zostawia plamy, z którymi samodzielnie sobie nie poradzisz. Karcher jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. I nigdy nie żałuje na to pieniędzy, tym bardziej, że raz na jakiś czas można auto odświeżyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015