#2016-02-22 01:36:49 

Xtrex

Użytkownik

Witam wszystkich. Niedługo tj na wiosnę planuje zrobić generalny remont domu i w tym mam zamiar pokryć dom nową blachodachówką. Cchiałabym póki co jednak podpytać Was jakie są mniej więcej ceny i który tym blachodachówki byście polecili? Prosiłbym o opinię osób które remontowały dom i mają na ten temat spore pojęcie, pozdrawiam
#2016-02-22 03:11:40 

Monsumek

Użytkownik

Ja osobiście gorąco Ci polecam blachy trapezowe ceny są bardzo różnorodne, ale zawsze można znaleźć fajną i rzetelną firmę z którą można się dogadać na tematy finansowe. Co do remontu domu to mam spore doświadczenie, bo w zeszłym roku cały mój dom też przeszedł generalny remont i wiem co to znaczy.. czekają Cię trudne miesiące ;)
#2016-02-22 05:14:00 

Xtrex

Użytkownik

A chciałbym jeszcze zapytać, z jakiej pan korzystał oferty, jakiej firmy może mógłbym się również z nimi skontaktować lub porównać ceny itp.
#2016-02-22 05:41:38 

Monsumek

Użytkownik

No jeśli chodzi o blachy dachowe to zamawiałem z dachstal.pl i większość kwestii w tym kierunku konsultowałem z nimi. Nie dość że są w pełni profesjonalni to jeszcze zaproponowali mi szereg promocji i atrakcyjną ofertę. Przejrzyj sobie ich stronkę internetową, wszystko jest bardzo fajnie opisane i nawet mają filmiki żeby pooglądać jak wyglądają ich produkty itp. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolony ;)
#2016-02-22 08:15:38 

Xtrex

Użytkownik

Dziękuje ślicznie, na pewno przejrzę ich ofertę i będę się z nimi kontaktował, przeglądałem ich zdjęcia w galerii i z tego co widze ladne doświadczenie maja bo widziałem wiele domkow z pięknymi dachami, hehe ;) Chciałbym by i mój tak niedługo się pięknie prezentował.
#2016-02-22 10:14:54 

Luźna

Użytkownik

O ja, ja sobie osobiście nie wyobrażam wymiany dachu.. chyba najgorszy remont, no naprawdę. Nie dość, że przez kilka tygodni nie ma mowy o normalnym funkcjowniu to już jest pospane, bo fachowcy od rana już na dachach. Ale co zrobić, jak mus to mus.
#2016-02-22 10:27:05 

DeserZKremem

Użytkownik

Nie jest wcale tak źle ;) Niby dach to wielka inwestycja, ale niedawno poprawialiśmy u nas w domu balkony i też przy tym wymienialiśmy trochę dachu i chwila moment się ekipa remontowa uwinęła ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015