#2016-02-22 04:12:09 

Luźna

Użytkownik

Spodziewam się raczej zażartej dyskusji. Chodzi mi o to, czy ładniejsza jest biżuteria ze złota czy ze srebra. W mojej rodzinie zdania są podzielone i myślę, że również u was tak będzie. Szczególnie chodzi mi o wszelkiego rodzaju zawieszki, pierścionki i kolczyki.
#2016-02-22 04:47:36 

Zakopana

Użytkownik

No pewnie, że dyskusja będzie gorąca, bo i temat jest gorący. W gronie moich przyjaciół często dyskutujemy na ten temat, tym bardziej, że większość z nas bardzo lubi biżuterię. Część się składnia ku tańszej wersji srebrnej, a część wiadomo pozostaje przy złocie. Ja należę do tej drugiej grupy i za ciekawe wzory złotej biżuterii mogłabym oddać naprawdę wiele.
#2016-02-22 05:57:28 

FranekJ

Użytkownik

To co jest ładniejsze to indywidualna sprawa każego użytkownika. Pewne jest tylko jedno, że złoto jest cenniejsze pod względem wartości. Ale za to ze srebrem mogą trochę bardziej poszaleć projektanci, którzy z łatwością mogą wkomponować jakieś elementy kolorowe.
#2016-02-22 07:08:32 

Przerwa

Użytkownik

Ja uwielbiam wszystko co jest zrobione ze srebra. Kupuje tylko w renomowanych punktach, które znam lub ktoś mi poleci. Ostatnio miałam okazję przejrzeć ofertę ze strony jademi.pl/12-bizuteria-srebrna i muszę przyznać, że zostałam utwierdzona w przekonaniu, że srebro nadaje się dużo bardziej do tworzenia ciekawych kształtów.
#2016-02-22 07:41:29 

Xtrex

Użytkownik

Moja żona często kupuje sobie srebrną biżuterię. Zdaje się, że kupowała nawet w sklepie, o którym pisze koleżanka wyżej. Zakupy srebrnych produktów są po prostu tańsze, dlatego można sobie pozwolić na częstsze zakupy i to w różnych konfiguracjach.
#2016-02-22 10:15:00 

Kolporter

Użytkownik

A ja co roku kupuje żonie kilka gadżetów, ogólnie mówię o biżuterii. Żona ma zarówno złoto, jak i srebro. Chodzi o to, żeby czuć się w czymś dobrze i żeby ten artykuł dobrze pasował na przykład do ubrania, czy pozostałych elementów dekoracyjnych. Kupując kolejny element biżuterii, takie właśnie wytyczne moja żona bierze pod uwagę. Polecam wszystkim planowanie zakupów w oparciu o przemyślane decyzje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015