#2016-01-22 10:46:59 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Jeszcze nie tak dawno wszelkiego rodzaju kute przedmioty uchodziły w naszym kraju za objaw tandety i przywiązania do wsi. Dzisiaj okazuje się, że to coś, czego wszyscy pożądają. Nie ukrywam, że również mi podobają się przedmioty kute, czyli ręcznie robione. Lubie mieć w domu coś czego nie mają inni, a tak jest z rękodziełem. Żaden przedmiot się nie powtarza. Jak według was wygląda sytuacja z kutymi przedmiotami?
#2016-01-22 13:06:24 

Chmurka

Użytkownik

Są w naszym kraju regiony, gdzie zdecydowanie brakuje artystów wykonujących przedmioty z metalu. Zawód jako taki już wyginął, więc teraz brakuje ludzi, którzy chcą uczyć się tego rzemiosła. Ale są też regiony, gdzie można zdobyć niezłą cenę za przedmioty, bo fachowcy ze sobą konkurują. Znam ten schemat osobiście, bo także jestem pasjonatką ręcznie robionych przedmiotów.
#2016-01-22 13:40:38 

Stokrotk4

Użytkownik

Najbardziej popularnym ostatnio przedmiotem kowalstwa artystycznego są wieszaki, które pojawiają się w domach niezależnie od wystroju. Dużą rolę odgrywa tutaj ich wytrzymałość i trwałość.
#2016-01-22 14:48:37 

SkarbNarodu

Użytkownik

Ja znam osobiście firmę, która wykonuje tego rodzaju przedmioty. Z ich ofertą można się zapoznać na stronie internetowej rgmet.eu/nasze-produkty/wieszaki/wieszaki-na-kurtki.html. Jest tam wiele fajnych propozycji, które skuszą niejednego fana rustykalnych przedmiotów.
#2016-01-22 15:17:02 

Gumiak

Użytkownik

Potencjalny klient musi sobie jednak zdawać sprawę, że za każdy przedmiot wykonywany ręcznie należy odpowiednio zapłacić. Jeśli weźmiemy pod uwagę także uwagi koleżanki o braku rąk do pracy, to ceny niekiedy mogą przyprawić o zawrót głowy. Ale i tak chętnych nigdy na modne rzeczy nie zabraknie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015