#2016-01-08 03:36:15 

Xtrex

Użytkownik

Hej, jakie macie wrażenia z wczasów w Grecji, czy faktycznie all inclusive się opłaca? Jako, że pierwsze plany już powstały szukamy wakacji first minute w 2016 właśnie na Krecie.
#2016-01-08 05:19:24 

Luźna

Użytkownik

Oj takim to dobrze, wczasy na Krecie, drinki z palemkami i sałatka grecka :D najlepszy zestaw (KOCHAM GRECJĘ!!!) Dla mnie każde pieniądze wydane na wyjazd w do Grecji się opłacają, totalnie się zakochałam i to od pierwszego razu... Na Krecie byłam już trzy razy i ciągle jeszcze mam ochotę tam pojechać i zobaczyć nowe zakątki wyspy... Polecam wycieczki zorganizowane albo wypożyczenie auta, jeśli się jedzie ze znajomymi albo nawet pozna fajnych ludzi na hotelu. Jedziecie gdzie chcecie, zostajecie sobie na jakiejś fajnej plaży, koło której przejeżdżacie.. bajka! Jeśli chcecie się zdecydować na first minute to jeszcze lepiej dla was :) Pomyślcie o tym w ten sposób, będziecie już mieli zapewnione wakacje i teraz tylko te kilka miesięcy radosnego oczekiwania :)
#2016-01-08 08:14:49 

Xtrex

Użytkownik

Haha fajne podejście :) Faktycznie brzmi super, też myśleliśmy o wypożyczeniu skutera (ostatnim razem na Korfu tak własnie zwiedzaliśmy wyspę) Skoro tak bardzo polecasz, to lecimy do biura podróży i zobaczymy jakie mają oferty :)
#2016-01-08 09:24:08 

Przerwa

Użytkownik

Ja też jestem wielką fanką Grecji!!! Jedzenie trafia do mnie w 100%! Całe szczęście w Warszawie jest kilka knajpek gdzie można zjeść coś po grecku, więc mam takie małe greckie wakacje jak tylko się pojawiam w lokalu :)
#2016-01-08 12:07:56 

Luźna

Użytkownik

Szczęściara! Ja mieszkam w małym miasteczku i nie ma opcji, żebym się nacieszyła moimi kochanymi potrawami... Jedynie jak sama zrobię, a do tego trzeba mieć czas którego ostatnio brakuje... No ale czekam na kolejny wyjazd, takie oczekiwanie to dla mnie sama przyjemność :)
#2016-01-08 13:02:23 

Xtrex

Użytkownik

Może musisz sama taka knajpkę założyć :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015