#2016-01-08 02:47:14 

Stokrotk4

Użytkownik

Cześć dziewczyny. Robimy sobie raz do roku z dziewczynami taki wieczór, spotykamy się paczką przyjaciółek, pijemy wino a później wychodzimy na miasto. W tym roku dziewczyny wpadły na pomysł, żeby jechać do stolicy. Zastanawiam się czy ubrać się bardziej wyjściowo, czy może naturalnie?
#2016-01-08 03:53:30 

JaGrażyna

Użytkownik

Jeżeli jesteście blisko ze sobą to może ustalcie to razem. Wtedy nikt nie będzie zaskoczony, bo tak to ktoś może ubrać spodnie i żakiet, a ktoś sukienkę balową. Ja ostatnio byłam na imprezie firmowej. Też zastanawiałam się jak mam iść ubrana bo nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po pracownikach. Tutaj znalazłam fajną tunikę kafrim.pl/tuniki,c45.html. Pomyśl o takim czymś bo jest to taka mieszanka.
#2016-01-08 06:25:20 

NiebieskaKartka

Użytkownik

Jeżeli szukasz jakiejś kiecki to napisz do mnie wiadomość prywatną. Mam do sprzedania kilka naprawdę ładnych, praktycznie nie noszonych tanich sukienek. Może któraś z nich przypadnie ci do gustu, a kwestia pieniędzy jest do dogadania :)
#2016-01-08 07:28:02 

Stokrotk4

Użytkownik

No właśnie myślę nad tym czy ma być to sukienka czy coś innego. Chociaż jak tak się nad tym dłużej zastanawiam, to myślę że skoro to jest raz do roku, to może powinnam zrobić się na bóstwo. Sama nie wiem.
#2016-01-08 09:19:01 

EntuzjazmONA

Użytkownik

Warto przejrzeć oferty hurtowni tanich ciuchów, takich jak w linku dwa posty wyżej. Nie wydasz za dużo pieniędzy, a będziesz miała dwa zestawy, jeden typowo elegancki na wieczór a drugi jeżeli okazało by się że idziecie tylko do knajpy napić się wina. Taka opcja wydaje mi się najlepsza.
#2016-01-08 11:13:00 

Stokrotk4

Użytkownik

No właśnie tak myślałam o tym teraz, że zawsze mogę wziąć większą ilość ciuchów i po prostu dopasować się do panującego klimatu. Dzisiaj będę rozmawiała z koleżankami i dowiem się jak dokładnie planują się ubrać.
#2016-01-08 12:01:48 

JaGrażyna

Użytkownik

Sprawdź stronę którą wysłałam. Teraz są wyprzedaże, więc może znajdziesz jakąś sukienkę po kosztach. Teraz może ci się nie przydać ale wiesz jak jest. Dzisiaj kosztuje 60 zł bo wyprzedaż a za 2 miesiące będzie to samo za trzy razy tyle albo i więcej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015